Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Blatný: Není možné naložit vakcíny do auta a rozvážet je po městě

Zaprvé souhlasim, a za druhé si myslím že ti v jistém ohledu rozumím.

Prošel jsem si tim posledni dobou několikrát, jsem rad že mi to docvaklo už ve dvaceti a do 30 jsem v podstatě jen cestoval a pokusil se život opravdu žít.
Až po te 30 jsem se zastavil a začal znova pracovat, intergovat ten systém (jak jinak jak kvůli ženě že, tak to dopadá když za sebe nechas myslet ptáka) a když pak vidíš ty lidi jak řeší zcela nepodstatné hlouposti a totální nesmysle, a furt jenom peníze, peníze, je to tezké a připomínají spíše loutky pod systemovou hypnozou.
(byl jeden takovy vnímáncí test, malé koťata dali do krabice a ta měla vertikalni pruhy, a po nejakém čase je předělali do krabice co ty pruhy měla horizontálně a nedokázali se sami ani najest, jelikož nedokazali vnímat jinou realitu než tu ve které vyrostli a to samé dělá systém i s nami, všude at přes TV, internet, noviny, všude dam podtstrkují informace podle kterých mame myslet, že se bez peněz neobejdeme, koho mas mit rad koho a koho né, samozřejmě přichází i nové obory se zaměřením na psychologicky marketing aby nám ten mozek ještě vic odjebali. Už i dítě od 3 let je konciderovany jako konsument)

No a když si to vse nejak uvědomíš, a zjistíš že s tím uveznenim v sytemu nic neuděláš, a ze jsi část života promarnil jen aby jsi makal, platil a krmil jiný zmrdy, tak si zaprvé případneš sám, a za druhé přijde vztek (uz jen kvuli promarněnému času, šancí, milion let jsi cekal na kvantovou nahodu aby jses vubec narozdil a co z toho, bolavé zada), a myslim ze ten "vtezk" je zrovna ten "vztek" co máš i ty :)
Né, nejsi sam.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat