Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Mam to tu prvy?

V utorok este negativny test, dnes pozitivny.
V utorok rano bolest hlavy, vecer zimnica a teplota 37.5, na druhy den uz ok. Test robeny poobede negativny.
Dalsie dni bez priznakov, bol som doma preventivne, dnes som siel na test a je pozitivny. Stale bez priznakov.
Mal o tu uz vobec niekto, ci to len zaniklo v tom balaste mudrovania okolo Covidu?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Asi mesiac a pol po uspesnom zvladnut choroby bez asi akychkolvek priznakov mam zaujimave zistenie.…
fleg 19.03.2021 22:12
fleg
Tak to ovšem není moc dobré pro lezení po stožárech a žebříkách...Prej se dá něco poznat na oxymetru…
jirka44 20.03.2021 08:30
jirka44
Rozmyslam, ze zakupim. Otazka je ake hodnoty som mal pred chorobou. Dnes je pekne skusim ist znovu n…
fleg 20.03.2021 09:51
fleg
To by mely zvladnout i chytre hodinky a tam bys mel mit i udaje z minulosti, pokud je nosis. koukni…
Jan Fiala 20.03.2021 10:36
Jan Fiala
Já po tom nepátral (a teď pátrat nebudu, finišuji DPH, DPPO a DPFO), ale zajímalo by mě, jak se "off…
L-Core 20.03.2021 10:52
L-Core
To bude nejaka alchymia, pretoze uz samotne zistenie tepu zelenymi diodkami je nieco co nie moc dobr…
fleg 20.03.2021 10:57
fleg
Tak ten tep, to vydává "bouchání", to může nějaké čidlo zaregistrovat. Ale (chemický) obsah kyslíku…
L-Core 20.03.2021 11:17
L-Core
Ts a sme zase mudrejsi.
fleg 20.03.2021 11:21
fleg
Já mám pocit, že na něčem takovým dělá/dělal Marek Novák.
Prasak 20.03.2021 18:38
Prasak
Drtič, to mě vůbec nenapadlo. Nejednalo se ale o glukometr/cukrovku?
L-Core 20.03.2021 20:18
L-Core
Jo, ale taky to bylo něco na prst, to dělalo rozbor krve podle barvy, pokud si pamatuju. Tedy neinva… poslední
Prasak 20.03.2021 21:39
Prasak

Asi mesiac a pol po uspesnom zvladnut choroby bez asi akychkolvek priznakov mam zaujimave zistenie.
Vyzera to, ze kondicne som na tom uplne v prdeli.
Vsimol som si to nahodou pri istej intimnej cinnosti, kde som sa neuveritelne zadychal uz po 20-30s a to az tak, ze som musel prestat (bolo tak hnusne blbo ako po obrovskej fyzickej namahe).
Potvrdene pri pokuse sportovat, na bicykli som schopny prejst vo sviznejsom tempe par km, potom lapam po dychu a nepomozu ani lahsie prevody, musim zvolnit frekvenciu.
Zaujimave je, ze pri beznej cinnosti si to clovek nevsimne, akonahle skusim nieco ine (beh napriklad) tak sa velmi rychlo vycerpam.
V porovnani s minulym rokom je snad 50% kapacita.
Zaujimave je, ze rovnake spravy pocuvam aj odstatnych z mojho okolia, co prekonali COvida bez ohladu na priebeh...opakujem ja som nemal nic, cize pluca by som mal mat ok, ale evidentne nemam.
Normalne sa trosku obavam, ci sa to da dokopy este a ako dlho mi to bude trvat.

To bude nejaka alchymia, pretoze uz samotne zistenie tepu zelenymi diodkami je nieco co nie moc dobre chapem presvietia pokozku, ci co?), alebo testovanie tlaku prilozenim prsta, co som testoval na Asusoch vtedy...ale ono to fungovalo a odpovedalo to hodnotam normalneho tlakomera.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru