Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem je vlastneni nejnovejsiho iPhonu chlapácké? PART 2

Apple : To keep call history up to date across all devices, turn on iCloud Drive.

Dit ti to tam i na Apple pisou, ze kdyz chces zobrazit vic jak sto, staci mit pro hovory povolen iCloud. Kazdy nepotrebuje mit poruce 1000 poslednich hovoru nebo se jim to zda neprehledne a nechce se jim pul hodiny scroolovat tisice hovoru, jestli jde o jedno cislo, jde vypsat cela historie volani dle datumu "od" -> "do" z jeho historie) , jestli teda myslis otazku z toho odkazu na sebe :
(po kliknuti na konkretni cislo a zobrazeni jen jeho hitostorie uz mi fungovalo i na mem predchozim iPhone davno pred IOS 13, ale nepotreboval jsem videt 1000, i jako pracovni mi snad nikdo vic jak 1000 z jednoho cisla na muj mobil urcite nevolal)

Vsechny hovory, treba x let zpatky, jsou ulozene v Cloudu a iPhone si je take pamatuje, jen zobrazi poslednich 100. Coz je asi logicke, protoze kdo by soupal prstem treba dalsich 1000radku zpet. Ale pro ty, co to potrebuji, lze nacist z cloudu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat