Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Test...hadze policia delobuchy?

Podme si dat test zdraveho rozumu.
Momentalne mame na SK tuto aferu...konkretne policajti hadzu delobuchy.
https://www.facebook.com/104091084530048/videos/1846205292209511
Video je na Kulturblogu, co je taka hlasne truba LSNS ak by niekto z CR nevedel.
Pozrite si video, spravte si vlastny nazor a potom mozeme rozoberat.
Skuste zabudnut, ze nemate radi vladu, policajtov a ze suhlasite s demonstraciami ludi proti...ani neviem comu.
............
............
Za mna asi nasledovne:
+ Na prvy pohlad sa zda, ze delobuch hodil policajt, pretoze to tak posobi, mal vpredu lavu ruku a krici to tam teta, co to videla;o)...viac dokazov nemam

- Prva otazka, co ma napadne je preco by to policajti robili. Ok dajme tomu, ze akoze provokacia. Ale preco? Ako im to pomoze?
- Druha otazka je preco by to robili takto nesikovne, preco ak chceli provokovat (preco by to, ale robili?) nepouzili niekoho v civile...z davu. Urcite tam mali svojich ludi.
- Tretia otazka...chcem hodit delobuch, preco tak nesikovne? Idem dopredu, spolu s dalsimi, hodim delobuch pred seba a zacneme spolu ustupovat?
- Vsimnite si policajta...ide rovno, zrazu sa natoci trosku zboku, pozrie sa dole, zastavi a zacne ustupovat. Presne takto by sa choval clovek, ktory vidi, ze nieco leti, zablokuje to rukou, odrazi sa to od neho, zisti, ze je to delobuch a ustupi do bezpecnejsej vzdialenosti.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Delobuch hodil policajt. Hodil ho ne silnici a ne do lidi, takze nejak netusim v cem ma byt ten prob…
Dwane Dibbley 20.11.2020 15:13
Dwane Dibbley
Mně z toho videa tedy jednoznačně nevyplývá, že by dělobuch hodil policista. Jednoduše to z toho nel…
Araneus84 20.11.2020 15:59
Araneus84
Tak jinak. Za predpokladu, ze to hodil policista, co je na tom tak hrozneho?
Dwane Dibbley 20.11.2020 16:24
Dwane Dibbley
Netuším. Dle mého nic až tak hrozného na tom není, pokud pomineme to, že ten, kdo ten dělobuch hodil…
Araneus84 21.11.2020 16:28
Araneus84
No nevim. Pri zasahu normalne policajti jezdi nad povolenou rychlost, klidne projedou jednosmerku v… poslední
Dwane Dibbley 21.11.2020 16:51
Dwane Dibbley

Mně z toho videa tedy jednoznačně nevyplývá, že by dělobuch hodil policista. Jednoduše to z toho nelze určit.
Já před tím policajtem vidím poměrně slušný počet lidí, kteří dozajista vlastní mobilní telefony. Otázka tedy zní, pročpak existuje pouze nekvalitní záběr z x desítek metrů o tom, jak údajně policista hází dělobuch a neexistuje žádný frontální záběr na kterém policista drží případně odhazuje dělobuch z dlaně ? Trošku divné, ne ?

Netuším. Dle mého nic až tak hrozného na tom není, pokud pomineme to, že ten, kdo ten dělobuch hodil, se dopustil porušení minimálně městské vyhlášky, která zakazuje odpalování pyrotechniky mimo silvestra. S ohledem na to, že ani policista, ani nikdo z demonstrantů neměl dle videa jakýkoli důvod na dané místo dělobuch házet, mám za to, že došlo k porušení vyhlášky.

Vyjadřoval jsem se pouze k tomu, že na základě daného videa není možné 100% určit, zda dělobuch hodil policista či nikoli.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru