Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Chlapácké je vlastniť toto: https://puri.sm/products/librem-5/
iRetard 18.12.2020 21:18
iRetard
Mám zkušenost s Androidem i iOSem, oba jsou to dobré systémy, u Androida si člověk musí víc hlídat,…
Moas 21.12.2020 10:39
Moas
Přesně stejnou zkušenost mám taky - občas je nutné přijít na to, jak to dotyčný vývojář u Apple zamý… nový
jege 21.12.2020 12:11
jege
Co je chlapáčtější? Mít nejnovější a nejdražší ajfoun nebo mít obyčejný hloupý tlačítkový mobil a bý… nový
Yarda 21.12.2020 11:52
Yarda
Nikdy jsem se nad takovým něčem nezamýšlel. Ať si každý kupuje telefon, jaký chce :-D poslední
Enzo88 22.12.2020 15:32
Enzo88

Mám zkušenost s Androidem i iOSem, oba jsou to dobré systémy, u Androida si člověk musí víc hlídat, jakého výrobce zvolí, protože jich existuje spousta, pro něž je "podpora" sprosté slovo a řešení problémů se člověk nedočká. U iOSu ztráta podpory řadu let nehrozí, ale zase si tam člověk musí zvyknout na to, že někdo jiný vymyslel, jak se telefon nejlíp používá, a je potřeba si zvyknout. Nutno podotknout, že ten "někdo jiný" nebyl blbý a vymyslel to pro většinu uživatelů docela komfortně.

Okrajové záležitosti typu Librem-5 jsou IMHO určeny pro paranoiky a hračičky.

Přesně stejnou zkušenost mám taky - občas je nutné přijít na to, jak to dotyčný vývojář u Apple zamýšlel, a když se na to přijde, je to často jednoduché a geniální. Ovšem dokud na to člověk přijde, nebo když nějakou důležitou věc daný vývojář nepokládal za dost důležitou, tak je je to porod a maximální naštvání. I proto chci dát iPhone šanci a doufat, že tak primitivní věc jak je podrobná historie hovorů u jednotlivých kontaktů, lze nějak pořešit. Třeba takový přechod na nové zařízení je u iOS naprostá brnkačka, stačí zadat Apple ID na novém zařízení a za 10-20 minut na WiFi se nové zařízení sesynchronizuje se starým zařízením. O něčem takovém si Android může jenom nechat zdát.

Zpět do debat Nahoru