Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Lockdown pri pohlade zhora

Nebudem to davat na poradnu, ale na debaty sa to celkom hodi. Asi takto to dnes vyzeralo u nas pocas prveho dna lockdownu...taky zombieland, sem tam nejake auto, ale cloveka ste hladali marne.

Cez tyzden urcite pojdem parkrat na bicykel vychutnat sie tie takmer prazdne cesty.

Předmět Autor Datum
Já se byl dnes podívat na Macoše. Ti, co běžně o víkendech chodí trávit víkendy do obchoďáků, vyrazi…
Prasak 24.10.2020 20:27
Prasak
Nechápu, co tě napadlo v době lockdownu chodit na turisticky znama mista...
Jan Fiala 24.10.2020 21:07
Jan Fiala
Synek chtěl vidět Macochu v podzimních barvách a že tam budou kvanta lidí, mi prostě nedošlo. Máme t…
Prasak 25.10.2020 01:37
Prasak
U nas je to stejné. Mě by teď nenapadlo jít do parku nebo zámecké aleje, je to plné. Raději sednu do…
Jan Fiala 25.10.2020 06:23
Jan Fiala
Kras byl na jaře prolezlej lidma úplně všude. Teď to nebude lepší. poslední
Prasak 25.10.2020 10:25
Prasak

Já se byl dnes podívat na Macoše. Ti, co běžně o víkendech chodí trávit víkendy do obchoďáků, vyrazili na Macochu. Takže tam bylo narváno burany z Brna. Nikoliv turisty, ti jsou obvykle slušní lidé, tohle byli furstráti, že nemůžou shopovat, poznáte podle oblečení a chování. A že návštěvnost byla vysoká, dokazuje stánek s občerstvením, kterej vyprodal všechno žrádlo, co měl ten den k dispozici.

Synek chtěl vidět Macochu v podzimních barvách a že tam budou kvanta lidí, mi prostě nedošlo. Máme to tam kousek, chodíme tam jen tak na párek v rohlíku několikrát ročně, takže to beru jako procházku, nikoliv jako turistický cíl. Tak nějak jsem zapomněl, že je zase karanténní sezóna, jako na jaře, kdy všichni měšťáci vyrazí do přírody, protože my do těch lesů chodíme prakticky furt.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru