Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hromadne testovanie, vyborny napad, hrozne prevedenie?!

Takze otestovani, cela rodina na 4 pokus, pretoze po poobednajsej prestavke bolo vedla v dedine asi 40 ludi, v dalsej asi 30 a tak sme sli do mesta na nakupy a skusili miesto, ktore mi poradila mama, kde malo byt 6 ludi.
Uz samozrejme nebolo, bolo ich asi 30, ale kazdu 1-2min siel dovnutra jeden clovek.
Cele aj s vysledkami to trvalo 48min.
Zatal to vyzera na velke Igorove vitazstvo, co ma aj trosku mrzi, pretoze teraz mu nebude paru na svete a bude codit ako napuchnuty pav.
Inak ked sme odchadzali odtial vonku bolo 5 ludi, takze ak by sme prisli o hodinu neskor cele by to bolo hotove za asi 15min.
Este musism dodat, ze nikto nebol nervozny, odberovi pracovnici s ludmi vtipkovali, ked som dostal zachvat kychania po odbere (pekne mi podrazdili nos) tak prisiel za mnou zdravotnik, ci som ok lebo som plakal a zdrzoval som kychanie ako sa dalo (aj tak som tam asi 30x potom kychal), ked som synovi povedal, ze ked vyvolaju jeho cislo ma zakricant BINGO, ludia sa na tom na stolickach zasmiali...prislo mi to ako taka funky akcia.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat