Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hromadne testovanie, vyborny napad, hrozne prevedenie?!

Matovič: aha vidím horiacu zápalku padať do trávy, nič nerobím, aha už horí krík, nič nerobím, aha už horí aj dom vedla, nič nerobím... aha horí celá dedina aj les naokolo, podme zbúrať priehradu ať vytečie biliarda ton vody to dediny a zhasí oheň...

asi tak by som prirovnal ako sa rieši Covid19 na Slovensku ale aj v Česku a viacerých zadubených štátoch.

Keby boli tie opatrenia normálne, politici normálny, tak by sa Covid19 nešíril takto rýchlo a ani by nemuseli byť opatrenia, celoplošné testovanie a hrozenie totálnym lockdownom. Ale nie, nechajme na Orave ňech za deň tam je 100 svatieb po 300 účastníkou na každej nech si tam poriadne to roznesú, ešte mesiac čučme na tisícové prírastky denne, a potom riešme najsilnejšími opatreniami, ktoré zrujnujú ekonomiku a zároveň omedzujú život.

Prečo sa vlastne po prvej vlne rušili tie opatrenia v podstate úplne? A prečo keď už pribúdalo sto denne, tak neboli žiadne opatrenia? Je mi zle z tých debilov...

na druhú stranu, tý čo nadávajú na Matoviča a Babiše a sami prispeli k tomu, by tiež ako mali mlčať... to keď vám vláda nepovie, tak neviete použiť mozgy a chrániť sa,... nie rúško si dajte na cecky a namačkajte sa 300 ľudí do jednej miestnosti, tak že si kokoty o prdele obtierate, čo sa tam nezmestíte, a potom sa divme že koľko ľudí sa nakazilo na svatbe jednej pipky, lebo chcela čo najväčšiu svatbu...

mi prijde totálne na hlavu jak sa rieši Covid problém... trocha rozumu, a neboli by ani toľký nakazený a ani tak drastické opatrenia, ani tak zrujnovaná ekonomika... fakt neviem či zombíci politikom a ľudom mozgy pojedli.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat