Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
To je fakt ta dnešní generace nějaká přihřátá? Témata "jaké nosíte trencle" nebo "je tohle mydélko k…
IQ37 02.10.2020 00:04
IQ37
To je fakt ta dnešní generace nějaká přihřátá? Témata "jaké nosíte trencle" nebo "je tohle mydélko k…
jezekhifi 05.10.2020 12:05
jezekhifi
Jistě že ano. Stačí se podívat na to dnešní ošahavaní šulinků mezi kluky. Dřív jsi jezdil k dědovi…
HPET 05.10.2020 12:56
HPET
Hmm co na to říct, ale je fakt, že ty děti za to nemužou. To jsou ti dnešní mladí. No nadavali na ná…
jezekhifi 06.10.2020 08:06
jezekhifi
Můžou - nemůžou. Kdysi byli chlapi chlapy. Dneska to jsou v mnoha případech zženštilci. A z nějakého…
IQ37 06.10.2020 09:22
IQ37
Presne tak, dneska prumerny mladoch - srabik nosi ani ne rousku ale rovnou respirator! To by se driv…
RedMaX 06.10.2020 18:09
RedMaX
A proto se tady doptávají na mejdlíčka... :-) nový
IQ37 07.10.2020 00:01
IQ37
Děkuju za ODPOVĚĎ NA OTÁZKU...
Pauk 06.10.2020 11:41
Pauk
Nechapu co resis za kraviny, proste si tam dole dej min mydla jestli ti to drazdi otvor. Vyjde to na… poslední
Sempron 07.10.2020 16:21
Sempron
Podle mě je to prašť jako uhoď. Pokud někomu nesvědčí tuhé mýdlo, bude na tom s tekutým stejně. Na c… nový
ml1 07.10.2020 14:09
ml1

Jistě že ano.

Stačí se podívat na to dnešní ošahavaní šulinků mezi kluky.
Dřív jsi jezdil k dědovi co tě naučil zabít srnku holýma rukama , hrál jsis s klukama s kopačákem, zakoncil jsi to vojnou a v 18 byl z tebe chlap pripraven do zivota, vystřídali slipy od Versaci, 40 kilové děti co si holí prdel, mažou se krémama, barví si vlasy, a tráví čas tím, že se na internetu ptají jak ho má kdo jak velkýho a kdo jaké nosí slipy.

Dřív se i děti lépe chovali ke svým rodičům, makal si doma já šrůb a ješte jsi podekoval, dnes stěží vysypou koš na svém PC a ještě za to od rodičů požadují finanční odměnu.
Ale to je spíš problém edukace a celé dnešní société (dneska ty výchovné facky těm děckám chybý, někteří dnešní rodiče nebo lezbický pár preferují posadit děcko před TV dát mu do ruk tablet a mít klid, děcko se tak vychovává sám prostřednictvím televize a internetu) .
Dřív lidi čuměli že jsi měl telefon, teď zírajï když ho nemáš.

Presne tak, dneska prumerny mladoch - srabik nosi ani ne rousku ale rovnou respirator! To by se driv nestalo, chlap byl proste chlap, kterej se hned tak neceho nezalekne a zadnou rousku by nenosil, dnesni mladi jsou ze vseho posrani az za usima.

Podle mě je to prašť jako uhoď. Pokud někomu nesvědčí tuhé mýdlo, bude na tom s tekutým stejně. Na citlivou pokožku jsou speciální mýdla, která čistí mechanicky. Někdy mi to předepsala doktorka po nějaké vyrážce (asi zbytečně, jak jsem později zjistil, doporučuje to každému), ale moc jsem to nepoužíval (mydlit se mýdlem za stovku se mi moc nechtělo), ale zjistil jsem, že třeba po opravě kola, kdy jsou ruce od šmíru, nebo nějaké takové špinavé práci (prostě tam, kde je mýdlo k ničemu), to čistí dobře jako solvína asi tím jak to čistí mechanicky a ne chemicky (nevim jak je to se šetrností solvíny, ale ta stojí zlomek ceny a je jí pořádná pixla).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru