Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tohle musí mít každej nadšenec do automobilů!

Úžasný produkt! Výkon motoru brutálně vzroste za pouhých 6 kil! Výrobci jsou buď idioti, že na to dávno nepřišli, nebo nám něco tají!
https://gajoshop.cz/nitro?fbclid=IwAR2vjtte1sl-0FXdGh-Q6Z7zeLwofBAXDY7VlgZyI-cZvFZ_PmIIkwSW94Y
A ty suprový komentáře, všichni spokojení s dodáním zásilky, ale nikdo nenapsal, jak se jim produkt projevil v autě.
Tento komentář je asi oblíbený:

Paráda! Koupil jsem to jako dírek, a jsme spokojeni

protože si koupili i leginy a taky byly super "dírek".
Už se těším, až taky utratím kopu peněz za nějakou krásnou zbytečnost.

Předmět Autor Datum
Nic nového pod sluncem. Když občas klikneš na reklamy tady na poradně (plesnivé palce, vysoký krevní…
L-Core 14.09.2020 19:18
L-Core
Ten nosič podprdy je v ceně, nebo si musím nějakej obstarat sám?
Prasak 14.09.2020 20:43
Prasak
Kalhotky postupně eliminují nerovnosti kůže, jako třeba přebytečnou celulitidu, strie, a rozbíjí tu…
Sempron 14.09.2020 22:08
Sempron
Doufám že uvnitř bude aspoň LEDka, aby to za těch 6 kil něco dělalo.
Moas 15.09.2020 06:38
Moas
GAJO GROUP d.o.o. Slamnikarska cesta 18 1230 Domžale Město leží ve Slovinsku (tipoval jsem východní… poslední
IQ37 15.09.2020 18:30
IQ37

Nic nového pod sluncem. Když občas klikneš na reklamy tady na poradně (plesnivé palce, vysoký krevní tlak, červi v těle), jsou to taky samé zázraky. Akorát se divím, proč to nepředepisují doktoři, to bude určitě zase nějaké spiknutí.

BTW, mně většinou vyskakují reklamy na spodní prádlo Astratex, poctivě klikám a posuzuji. Jsem vlastně spokojen :-)
Tahle je moje nejoblíbenější.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru