Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Je to podľa mna určite budúcnosť. Okrem toho pripojenia to dokáže vyliečiť aj množstvo ochorení ako… nový
Enzo88 22.12.2020 15:42
Enzo88
a určitě si to dám, i když se toho možná nedožiju No a takhle vznikaji nemrtvi - proste cekaji, az… nový
gilhad 22.12.2020 17:33
gilhad
Neuralink je slabý odvar military aplikácie starej takých dobrých 50 rokov. Hľadajte termín V2K. Je… nový
Kilo.Viktor 24.12.2020 16:33
Kilo.Viktor
Co jsem to zbezne prolitnul, tak je to v prodstate stereokrystalka, co misto do reproduktoru prenasi… poslední
gilhad 24.12.2020 17:03
gilhad

Je to podľa mna určite budúcnosť. Okrem toho pripojenia to dokáže vyliečiť aj množstvo ochorení ako napríklad Alzhaimer alebo iné choroby. Já jsem docela pozitivní k tomu a určitě si to dám, i když se toho možná nedožiju. Alespoň budu pak moci v klidu ležet na posteli a hrát s kamarády karty po internetu.
Je to určitě bomba věc :-)

Co jsem to zbezne prolitnul, tak je to v prodstate stereokrystalka, co misto do reproduktoru prenasi zvuk do rezonovani kosti (ktera pak slouzi jako ten reproduktor).

Ale ono toho jde patentovat - videl jsem patent na pakostroj, ktery ze zasobniku vystreluje danym smerem strely s nenulovym momentem hybnosti, ale diky soustave pak sam pri tom zadnou hybnost neziska ... sam jsem autora upozornoval, ze pokud se odkazuje na zakon zachovani hybnosti, tak neni mozne aby pakostroj neziskal hybnost rovnou hybnosti vystrelene strely (jen opacne orientovanou) - ale autor byl presvedcen, ze bez ohledu na moje namitky, kdyz tam da paky pod spravnym uhlem, tak to nejak zvladne a ten patent ziskal.

(Coz o to, vymyslene to mel hezky a pravdepodobne by to dokazalo rozlozit zpetny raz v case a ucinit strelbu podstatne prijemnejsi (pokud by vyresil bezchybnou a spolehlivou konstruksi pri zachovani pricetne velikosti a vahy) a tak by to nejaky prino mit mohlo, ale "vtipnou aplikaci" zakona hybnosti zakon hybnosti proste neobejde)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru