Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dnes som skoro odpadol...statna sprava funguje na 150%

Akoze som v soku a musim sa poelit o dnesny zazitok.
Objednaval som z Ciny nieco a poslali mi to Fedexom. Na firmu. U nas to vybavuje TNT, takze s nimi nemam este zmluvu, takze chceli od mna vyplnit zmluvu a nejake formulare.
Okrem ineho chceli potvrdenie o EORI, kto nevie, co to je je to registracia podnikatelskeho subjektu u colnikov (Finacna sprava u nas) kvoli clam a podobnym kravinam v ramci EU. Je to jednotne, takze v CR to mate tiez.
A teraz pride bomba.
19:30 som vyplnil formular na webe Financnej spravy, 19:31 poslali mail, ze prijali moj podnet a 20:18 som dostal od majora z FS odpoved spolu s certifikatom, ze som tam uz registrovany.
Neviem, ci dotycny major robil dnes nejaky nadcas, alebo ide o sikovny automatizovany system (odpoved vyzerala akoby ju pisal clovek), ale aby ma statny urad promptne vybavil vo vecernych hodinach to som za 20 rokov podnikanie nezazil.
Som stale v soku, ze v statnej sfere moze nieco aj fungovat a dokonca to funguje uplne super.

OT:
P.S. Co ma tesi menej bude asi DPH a clo co mi nadrbu;o).

Předmět Autor Datum
Nenašly se žádné příspěvky.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru