Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Koronavir IV (politická selhání)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vazny-problem-v-epidemii-andrej-babis-uz-to-vi-ale-lidem-to-zatim-nerekl-113560

Někdy dříve jsem naznačoval, jak na KHS funguje skladování dat, upřímně jsem se při konci nouzového stavu pomalu modlil, aby v období "klidu" na ten bordel někdo schopný sedl a zavedl systém srozumitelný pro všechny stupně. Po odchodu kolegů z řad armádních mediků se očividně sesypala i "chytrá karanténa", kterou se nakonec přes technické a později hlavně personální nedostatky povedlo dát slušně do provozu. Celkem i věřím, že skutečný počet nemocných je nižší, než před "auditem", duplicit jsem jen já osobně v té slavné databázi opravoval mnoho.

Očividně jsou rozhodování o opatřeních postavená na vodě a nepřesných údajích, tratit na tom ekonomicky a poslouchat, že mám mít dostatečnou vatu, asi to tu rovnou zabalím. Elektorátu ANO je to stejně jedno, za hranice nepotřebují a festivaly nebo koncerty je zajímaly před několika dekádami že...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat