Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Koronavir IV (politická selhání)

Četl jsem si fejsbuk Vojtěcha, reakce lidí na nová opatření v SM kraji.

Já vím, že teď se hasí to, co se možná před pár týdny zanedbalo. Vůbec si nemyslím, že A. Vojtěch má na tamní současné situaci jakoukoliv vinu (snad jedině jako člen vlády, která nereagovala dostatečně rychle). To, co diskutéři na jeho FB předvádí, mě jen utvrzuje v tom, že jestliže tohle je hlas lidu, pak dobře dělám, že nečekám na rozkývání se ze strany státu a jeho orgánů, ale konám sám, snažím se o sebe postarat sám. Neustále mě fascinuje, když někde na stísněném veřejném prostoru (v obchodě, u lékaře) potkám nechráněné osoby, kteří - pokud se s covid-19 potkají - mají všechny předpoklady mít problémy, kteří se pošklebují ve stylu "...ale ty roušky/cokoliv se už nemají nosit, hlásili to na N@vě..". Žádné "uznání" těch druhých, že se chovají zodpovědně a snaží se chránit ostatní, jen škleb. Nu, nevadí. Já vlastně nikoho vdechovou filtrací nechráním…

Občanstvo ostatních krajů by se severní Moravě ale posměšně vyšklebovat nemělo, za pár dní, maximálně týdnů na tom budou/budeme stejně. Komu poděkovat, je nabíledni. Prymula, na kterého to ti jednodušší mají tendenci hodit, to ale není.

---joke---
Jestli si ale mocní myslí, že covid-19 je vhodný způsob důchodové reformy, no tak to A.B. rychle dojede. Teď jsem někde viděl príma hlášku, že tou důchodovou reformou by mohlo být i jízdné u ČD pro důchodce zdarma :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat