Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nevím jestli mám věřit své přítelkyni

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám tu kamarádku a dlouho se s ní neviděla. Bylo mi ale divné že tam jede nějak brzo než jezdila předtím. V ten moment mi to nepřišlo až tak divné a řekl jsem si že třeba má ta její kámoška volno. Když jsem se jí ptal proč jede tak brzo tak mi řekla že jede za ní. (Už ale nevím jestli se zmínila o tom že tam má být i přítel od té její kámošky) Ona tvrdí že ano ale podle mě ne protože mě to později naštvalo. Tak nějak už mi ale neřekla že ten přítel od té její kámošky ji pozval domu na rum. Ona s tím souhlasila což mě překvapuje protože ho viděla jednou v životě. Takže si to setkání domluvila s ním a kámošce jen oznámila že dojede. Té její kámošce se moc nelíbilo že jede tak brzo protože byla v práci. Přítelkyně tam jela kolem 12 a ta její kámoška přišla z práce až v 5. Aj když se to té kámošce moc nelíbilo tak stejně moje přítelkyně jela. Pak mi přišlo divné že mi napsala že už tam dojela a že čeká až za ní na zastávku přijde ten partner od té kamarádky. Řekl jsem si ok třeba ho ta její kámoška za ní poslala. Pak už mi psala že hrajou karty a vypila tam s ním 2 flašky rumu. Takže tam s ním byla 5 hodin sama a neřekla mi že tam je s ním a že ta její kámoška tam není. Když ta její kámoška přišla tak na ni byla naštvaná a nějak se s ní nebavila. (Pak jsem se ještě dozvěděl že prej se té své kámošce nevěnovala) V 9 hodin se strhla hádka protože ta kámoška po ní chtěla aby šla domů tak šla ale zapomněla si u ní roušku a ujel jí bus. Tak ta kámoška odešla z bytu od svého přítele do svého. Pak moje přítelkyně začla brečet a on ji objal a utěšil. V 11 ji jel další spoj ale ten zase zmeškala protože místo toho aby sledovala hodiny tak si s ním dál vesele povídala. Kolem 12 jsem jí napsal a řekla mi že se s ní pohádala že mi o tom řekne zítra. Ale už mi zas neřekla že tam je od 9 jen s ním. Kecala s ním až do 1. Ten přítel od té kámošky se pak ještě vykecal že si z mé přítelkyně udělal srandu aby dojela že prej se toho chytla. Já ale tu konverzaci viděl a vím že ten přítel od té kámošky lže. A lhal i v další věci. Když jsem té kámošce kolem 1 volal tak mi tvrdila že ten její přítel spí že nechápe na co tam ještě moje přítelkyně ještě v 1 je když ji v 11 jel spoj. Přitom ten její přítel nespal a ta moje mi ještě tvrdila že jí v 11 spoj nejel což je lež. Oba lžou... A já nevím co si o tom mám myslet. Přítelkyně tvrdí že prej s ním nespala že měla své dny že by to nešlo. Mrzí mě že místo toho aby se mi po té hádce vybrečela do mobilu tak se nechala utěšit chlapem kterého viděla jednou v životě. Stalo se to 2 měsíce zpět a ta její kámoška se s ní dodnes nebaví.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Budu moc rád když mi napíšete co si o tom myslíte
karmans 12 25.05.2020 09:51
karmans 12
Nenapíšeme, tohle číst nejde. Pokud je ale tvá přítulkyně podobná grafomanka, máš jistou šanci.
mif 25.05.2020 12:55
mif
*přítelkyně ;-) nový
Al Capone 04.06.2020 19:33
Al Capone
Věř, že mif to chtěl napsat právě tak, jak to napsal. nový
Prasak 04.06.2020 20:10
Prasak
Já vím.. a o to je to horší. nový
Al Capone 04.06.2020 21:07
Al Capone
Co je na tom horší? Že se nevyjadřuje jak Dobrovský, ale má pro milou osobu jiné pojmenování? nový
Prasak 04.06.2020 22:09
Prasak
Slovo "přítulkyně" bych čekal od puberťáka. nový
Al Capone 04.06.2020 23:05
Al Capone
Takže problém je ve tvým očekávání. nový
Prasak 05.06.2020 14:50
Prasak
Problém je příliš silné slovo. Jen mi to zkrátka přijde směšný. nový
Al Capone 05.06.2020 15:20
Al Capone
ty vole text dlouhej jako by to psala znudena zenska po praci, ty musis bejt fakt suchar kdyz musis… poslední
Sempron 05.06.2020 19:51
Sempron

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru