Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflix Stranger Things

[90057-st-png]
Na tento serial ma naviedol moj 11 rocny synator...vraj su jeho spoluziacky z gympla z toho cele uletene. Asi mesiac som odolaval, ale rozhodol som, ze mu nakoniec spravim radost.
A nelutujem.
Hoci serial vyzera ako urceny pre deti, svoje si v nom urcite najde aj dospely clovek.
Mate radi, zahady, 80 roky minuleho storocia, utajovane vladne pokusy na detoch, detskych hrdinov s nadprirodzenymi schopnostami a ine dimenzie?
Ak ano ste na spravnom mieste.
Potesilo ma, ze som videl tvare, ktore som predtym nezaznamenal a dokonca mi tam zapadla aj z minulosti preflaknuta Winona Ryder a hrala presne taky typ zenskej aku neznasam...pomerne hystericku a prestarostenu matku, co vzdy dramatizuje a neriesi veci akoby mala...ale podarilo sa jej primat ma k tomu, aby som ju mal celkom rad.
Tentokrat sa tvorcovia vyhli vyzdvihovaniu mensin, od sexualnych az po tie farebne, aj ked samozrejme medzi detmi musel byt aj maly cernosko (co v osemdesiatkach podla mna az tak bezne nebolo). Bojove scenky boli ok, aj ked obcas mi trhalo oci, ked pretlstnuty miestny serif porazal elitnych USA agentov alebo dokonca ruskych elitnych vojakov lavou zadnou.
Takisto pointa vybudovania 1km hlboko v zemi ukotvenej ruskej zakladne pod americkym mestom mi prisla pritiahnuta za vlasy.
Viac prezradzat nebudem, serial ma 3 serie, kazda vyznieva trosku inak, ale v sumare sa az tak kvalitativne od seba nelisia.
Ale ak by som mal hodnotit serial ako celok bavil ma a vyhoda je, ze ho mozete pozerat aj so svojimi trosku vacsimi detmi.
75%

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Viděl jsi Dark? https://www.csfd.cz/film/496803-dark/prehled/ První série za mě geniální.
vlk56 06.05.2020 08:09
vlk56
Mně právě druhá série přišla slabší a nakonec i předvídatelná, první jsem sjel na jeden nádech, po B…
vlk56 06.05.2020 12:41
vlk56
Z tech starsich : 12 opic - Bohuzel tam sel videt slabsi rozpocet ale napad dobrej. Jericho - Dalo… poslední
HPET 06.05.2020 13:41
HPET

Z tech starsich :

12 opic - Bohuzel tam sel videt slabsi rozpocet ale napad dobrej.
Jericho - Dalo se na to divat.
Under Dome / Pod kupoli - Preferuji knihu a za neco stala jen S1, S2 usla a do S3 jsem se musel nutit.
Wayward Pines (také uslo)
LOST / Ztraceni - Na tu dobu se mi to hodne libilo a dlouho patril mezi mé oblibené..
The Leftovers - Asi né pro kazdého, ale me se to docela libilo.
FlashFoward - Dobré, zajimavé, ale bez konce.
The 100 - Spis pro mladez.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...