Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ty se smejes, ale Prymula to mysli vazne, ze i kdyby ho za tu malou domu v Hradci odsoudili, ze kdyz…
RedMaX 30.04.2020 05:44
RedMaX
Mimochodem Rusaci zcela odmitaji, ze kdy chteli trefit koblihou Hriba a Kolare! Zatímco jsi očekáva…
Kurt 30.04.2020 08:48
Kurt
Já jsem se jednou otrávil nedovařenýma fazolema, hroznej zážitek, nepřál bych vám to, ale teď mi doš…
RedMaX 30.04.2020 16:51
RedMaX
Tos dopadl ještě dobře. Po ricinu bys měl strach zakašlat!
IQ37 30.04.2020 18:55
IQ37
Po ricinu bys měl strach zakašlat! Jestli pak jsi viděl film Amarcord?…
čumil old 30.04.2020 20:10
čumil old
Z něj si pamatuji dvě věci. Trafikantku a ze stromu chčijícího bratrance (nebo strýce?) ]:) nový
L-Core 30.04.2020 20:15
L-Core
Neviděl, i když titul a režiséra jsem měl v povědomí. Koukl jsem na ukázky - k tomu bych se nepřinut… poslední
IQ37 30.04.2020 23:06
IQ37

Ty se smejes, ale Prymula to mysli vazne, ze i kdyby ho za tu malou domu v Hradci odsoudili, ze kdyz ho v rousce nikdo nepozna, ze si sednout nepujde. Proto nam je vsem neustale nuti. Ted tomu bude verit i Babis, ze kdyz bude mit rousku, schyta za nej koblihu nekdo jiny. :-)

Mimochodem Rusaci zcela odmitaji, ze kdy chteli trefit koblihou Hriba a Kolare!

Mimochodem Rusaci zcela odmitaji, ze kdy chteli trefit koblihou Hriba a Kolare!

Zatímco jsi očekával, že se země, jejíž turisti si prohlíželi katedrálu v Salisbury zrovna v době, kdy došlo k otravě Skripalových, nemá nic společného s vraždou Litviněnka a jejíž vojáci jsou na Donbasu na dovolené, přizná a řekne, že sem toho borce fakt poslala, ale teď si to tedy rozmyslela, že. ;-)

Já jsem se jednou otrávil nedovařenýma fazolema, hroznej zážitek, nepřál bych vám to, ale teď mi došlo, že mi ty fazole podstrčili Rusáci.

Jinak ale absolutně bych nic nenamítal, kdyby EU po celé východní hranici natáhla ostnáč a nikoho sem z východu nepouštěla, byla by to dobrá ochrana nejen před rusákama.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru