Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kdo nosi rousku, je priznivec Babise

Pokud teď nouzový stav skončí, bude to průser jak hrom, to ti garantuji. Až kolem tebe začnou kapat lidi kvůli typickým českým Švejkům a všelijakým chytrolínům, vzpomeň si na to.

Já bych se naopak vůbec nebránil třeba až "stannému právu" (zaměřenému čistě na zdravotní opatření kolem koroňáka, ne že by tě zastřelili když pojedeš na červenou nebo pošleš nějakého potentáta do <píp> :-)) - protože na blbce, na které neplatí "po dobrém", je asi potřeba bohužel použít tvrdší metody. Co s takovým inteligentem (včera o něm psali), který chcal ve Svitavách v nějakém supermarketu do rohlíků? Co udělají dnes? On toho zalituje, tak mu řeknou ty, ty ty!?

Můžu jenom závidět Maďarům Orbána, který je schopen opatření proti covid-19 pevně držet.

A je mi jasné, že se mnohým (spíše mladým) takový můj názor, dojem líbit nebude. Proto hlasujte, dávejte mi mínusy a plusy.
S manželkou patříme do rizikové skupiny (nejen věkem); kvůli tomu, že někdo něco dodržovat ostentativně nemíní, se nám do měchu ještě nechce.

------
Bohužel to vypadá opravdu na zvolnění. Asi chtějí mít někteří mocní na rukou krev zbytečných mrtvých.

Možná jim to zvýší ego, jak jsou mocní.
Možná nějaká úchylka, třeba se jim pak postaví.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat