Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kdo nosi rousku, je priznivec Babise

Ja sel lesem a najednou v zatacce takovej peti sesti letej kluk a bez rousky. Jak me uvidel, tak si rousku nasadil. Mne to bylo blby, tak jsem si ji nasadil taky (respektive satek, co mam okolo krku, jsem dal pres oblicej). No a on vzal zpatecku a mazal pryc do te zatacky a volal: "Tati, tati, nasadit rousku." :-D

Deti jsou srandovni a doufam teda, ze to na nich nezanecha nasledky. Myslim, ze ten strach lidi nenosit rousku, ikdyz vsichni vime, ze je to k hovnu, protoze se bojime okoli a pripadne pokuty, neni nic co by spolecnosti prospelo.

Smysl to ma maximalne v MHD a v obchode, kde potkavas znacne mnozstvi neznamych lidi a jeste si minimalne v preplnene prazske doprave foukate rovnou do ksichtu. Ani v te praci pokud nedelas v nejakem extra velkem kolektivu lidi, to smysl nedava. U nas se v tech 10-20 lidech zname tak dobre, ze vime, ze kdyby u nekoho neco hrozilo, tak ze nam to rekne nebo zustane rovnou doma.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat