Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Netflx The Decline

[89670-decline-jpg]
Tak sa mi prvykrat stalo, ze toto dielko je sice na CSFD, ale nikto k nemu nic nenapisal. To ho nikto fakt este nevidel?
A to je skoda, pretoze kanadsku produkciu moc nepoznam a celkom milo ma prekvapila.
Na sukromnom pozemku podivneho pana, ktory svoje survival videa siri svetom sa zide particka jeho nadsencov na "kurze". A tak sa zidu na samote u lesa a mily panko ich uci ako prezit ak pride akakolvek apokalypsa.
Vsetko sa zda byt ok az kym sa nestane pri treningu vyroby bomb nehoda a jeden z ucastnikov kurzu nezahynie.
Cela predtym sudrzna partia sa razom rozpadne a zacne sa boj o holy zivot a kedze vsetci prisli dobre ozbrojeni nie je nudza o bojove sceny plne strelby.
Film je realny a za jeho najvacsie prekvapenie povazujem, ze prekvapivy hlavny hrdina, co vam dojde az asi v 3/4 filmu, kedze toho povodneho falosneho nechaju tvorcovia zahynut.
Zhltol som ho ako malinu pri popijani jedneho vacsieho poharika tu odporucaneho rumu Don Papa (takze som to uz pil spravne ako ste mi kazali), a preto davam vyslednych 75%.

Předmět Autor Datum
V odlehlém výcvikovém táboře dojde k nehodě. Ve skupině přeživších vzplane nenávist a začne brutální…
IQ37 05.04.2020 21:00
IQ37
Ten popis nie celkom vystihuje situaciu. poslední
fleg 05.04.2020 21:26
fleg

V odlehlém výcvikovém táboře dojde k nehodě. Ve skupině přeživších vzplane nenávist a začne brutální boj o život, ze kterého není úniku. (Netflix Czech)

To mi docela stačilo k tomu, abych ten film neviděl. Ale pousmál jsem se! :-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru