Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vzpominame na prve stretnutie s internetom

Poprvé asi na střední škole, v počítačové učebně. Spolužák mi říkal, že stejně nevím, co bych na internetu dělal. Měl pravdu, pustil jsem net a nevěděl jsem co s tím.
O pár let později jsem koketoval s modemem a telefonní linkou, ale bylo to drahý, takže když se na dědině objevila nabídka wifi za přijatelnou cenu, tak jsem si nechal zavést do baráku 384kb/s linku. Postupně ji zrychlovali na pár Mb/s, ale to jsem se oženil, koupil byt a odstěhoval jinam. Zajímavostí byl u té linky denní FUP. Napřed asi 200 MB, postupně to zvedali až na 1 GB. Takže film jsem stahoval večer, kdy jsem vyčerpal FUP, po půlnoci naběhnul novej a film se dostahoval. Jinak rychlost padla na 64 kbit.
V té době jsem si našel práci, kde jsem měl přístup k netu, tehdy jsem vyřešil problém s nestabilitou PC s novým procesorem. Stačil update BIOSu. Měli jsme net v práci tak trochu načerno, byl na heslo a nám se podařilo ty hesla sehnat. Na nočních směnách by byl jinak strašnej opruz, takže net přišel vhod.
Teď mám UPC kabelovku 300 Mbit.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat