
Česko odmítnutím uprchlických kvót porušilo unijní právo, rozhodl soud
Eurosoudruzi měli jedinečnou šanci držet hubu, ale propásli ji.
Až se byde chystat podobná akce tady, doufám, že se o ní včas dozvím, půjčím jim sirky.
I kdybychom ty uprchlické kvóty slavnostně přijali, furt mi vrtá hlavou, jak ty přidělené připrchlíky u nás udržet, když budou chtít do Germany, třeba proto, že někdo z jejich rodiny už tam je a hranice budou volně průchozí. To bychom je tu přikovali za nohu?
Oni ti "uprchlíci", přes všechnu snahu unijního vedení, k nám vlastně nechtějí, takže jak píšeš, stejně by časem zdrhli.
Zdrhli, ale to by nebranilo, abychom jim posilali davky v EU vysi..
Jo tydle vidle?! Posílal bych jim dávky v CZ výši, když by byli "přiděleni" k nám.
Sakra, sbíráme plastový víčka a pořádáme sbírky na vlastní nemocný děcka a naplaveninám budeme dávat eurodávky? Někdy mi přijde, že EU řídí lidi odtržení od reality, jako ta milka, co prohlásila, že zavírání hranic při epidemii je blbost, že to bude jen lidi obtěžovat. Třeba právě kvůli tomuto jsou hranice zavřený.
Pokud si dobře vzpomínám, tak přesně takto to bylo zmíněné. Uprchlíci by byly "přerozděleni" do konkrétní země, která by se o ně od té chvíle starala.
A navíc, aby nebyly diskriminováni, dávky by byly v EU jednotné (nevím, jestli to prošlo, ale určitě to bylo v návrhu).
Snažili se o to. Islamizaci EU by měli financnovat všichni úměrně počtu přidělených.
Potěšující není ani to, že tihle k nám chtějí.
https://marekhurt1.blog.idnes.cz/blog/blog.aspx?c=748857&x=socialky_facebook_c
To je presne zakladna kamen urazu celych kvot.
Toto tu tvrdim cely cas a je to moj hlavny argument preco su kvoy blbost a preco je uplne jedno, ci sa prijmu alebo nie.
Toto tu tvrdim uz roky, ze CR a SR sa nemusia bat migrantov, pretoze ziaden migrant nechce zit na uzemi tychto statov...maximalne bude cez ne prechadzat.
Mali sme otvorene hranice, takze zmysel kvot bol a je uplne o hovne.
Svět se pere o respirátory. Česko dostalo od Evropské komise přes prsty
Takze opet EU jede, jako tohle uz presahuje vsechno. CZexit!
Bulvární nadpis. Zatím EU chtěli jen vysvětlení.
Já bych jim to vysvětlil. Názorně.
http://www.ebastlirna.cz/modules/Forums/files/thumbs/t_vladni_predstavitel_103.jpg
Mne sa strašne páči tá chujovina, že USA zabavili niečo v Thajsku.
To akože tam napochodovala US Army a pod hrozbou násilia pre smerovali lietadlo?
Tomu fakt niekto veri?
Ty respirátory vyrobila firma 3M - USA firma. Tak je prostě zabavili. Proč by měli přesměrovávat letadlo?
To, že USA skupují a přeplácí všechny při shánění ochranných pomůcek je taky hoax?
Ten samý hoax byl s Německem. Novinky.cz zrovna není dobrý zdroj informací. Je to internetový "blesk"
Navyse je tam informacia bez uvednia zdroja, takze klasicky neoveritelna.
Informace se dají najít i na zahraničních serverech (netuším, jak jsou věrohodné, ale NY post bych za úplný bulvár nepokládal):
https://event201.com/germany-accuses-us-of-modern-day-piracy-after-200000-face-masks-were-intercepted-at-bangkok-airport-and-flown-to-america-instead-daily-mail/
https://nypost.com/2020/04/04/us-accused-of-piracy-as-mask-shipment-diverts-from-germany/
Tentokrát o tom na manipulatorech nic nepíšou, takže to na hoax nevypadá
Ja som reagoval na spravu o tom, ze CR dostala z EK ziadost o vysvetlenie. Nie je tam uvedeny zdroj kto to tvrdil.
JaFi premyslaj realne. Ako moze cudzi stat, kde nema ziadnu fyzicku silu konfiskovat nieco alebo presmerovat let? Nijako.
Podla mna sa stalo jednoduche...zasielka urcena pre DE bola na poslednu chvilu presmerovat do USA z dovodu preplatenia. Prachy robia vselico, mozno USA Ponukli dovozcovi mozno 2x tolko co DE, mozno nieco co sa neodmieta kto by nechcel zarobit.
Ale sirit titulok o tom ako UA zabavili v Thajsku lietadlo urcene pre DE...to mi pride mimo misu.
Já reagoval na tohle:
Na mobilu to moc prehledne neni a reaguješ na odpověď, že to samé bylo s Německem - takže zabavené respirátory.
Ja som to cital zbezne, pise tam "skonfiskovali" a cele je to o tom, ze lietadlo neletelo do DE, ale USA.
To nepopieram, aj ked mi pride divne, ze je mozne lietadlu na poslednu chvilu zmenit letecky koridor, ale ked su prachy asi ide vsetko. Mozno to bolo dohodnute uz davno predtym len to nikto nepovedal DE;o).
Na com sa vsak smejem su tie reci o modernom piratstve a zabavovani materialu.
Btw nas vyrobca plucnych ventilacii vyhlasil tiez, ze ide vyrabat len pre stat a do zahranicia nic nepojde a pokial viem tak sme ziadny dopis od EK nedostali.
A ruska pokial viem niekto vyfukol na Ukrajine nam a vam zase v DE ste nieco mali tak ake novodobe piratstvo?
Ten titulek na Novinkách zní:
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/usa-se-piratsky-zmocnily-nasich-masek-rozcilil-se-berlin-40319358
JaFi o com sa bavime?
Prva vec, co som rozporoval, ze Novinky neuviedli odkial maju informaciu o liste od EK.
Druha vec, co spochybnujem je nazov clankov a tvrdenia o tom, ze USA nieco skonfiskovali, alebo ze su novodobymi piratmi.
A ty mi sem pastnes nazov clanku?
Ocakavam nejake argumenty nie tvrdenia Noviniek, ci Berlina.