Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Koronavirus II (pokračování původních CZ/SK vláken)

Protože české a slovenské koronavirové vlákna se staly svou délkou značně nepřehledné, byly zamčeny.
Nicméně, pokračovat můžeme tady.

A až to zase přesáhne nějakou rozumnou velikost, může se udělat III, IV... Nejraději bych ale, aby to nebylo nutné, abychom mohli přestat tuhle epidemii řešit a přesunuli se na ekononomickou poradnu, kde budeme řešit už jen následky téhle krize.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dost! Dej si dvojku, trojku... Že tě to irituje? Založ si vlastní poradnu na koňůru. Když tě to tak…
mif 15.05.2020 13:44
mif
Tohle snad ani nestojí za komentář, ale budiž Nejsme na poradně, ale na debatách. Když někde budou…
L-Core 15.05.2020 14:03
L-Core
Protoze jsi vlakna Koronavirus I a Koronavirus II zakladal ty. Bereme te teda jako takoveho admina… nový
RedMaX 15.05.2020 18:39
RedMaX
Zabudol si na jednu vec...niektore zenske su s ruskou na tvari krajsie ako bez nej;o). nový
fleg 15.05.2020 18:43
fleg
Ano, uz jsem pred par dny to sem chtel napsat, ale zapomnel jsem na to. To jsem rad, ze nejsem jedin… nový
RedMaX 15.05.2020 18:51
RedMaX
Náhodou, jejich prezidentka s těmi šitými vypadá perfektně :-p nový
L-Core 15.05.2020 19:18
L-Core
Otázkou je, proč chce Prymula odejít. Jestli to třeba náhodou není kvůli tlaku rychlého rozvolňování… nový
L-Core 16.05.2020 10:31
L-Core
Elcéčko, toto už je fakt hňuš. Pokud trváš na svém vlákně o koňůře, založ si nové /další/. Kdybych t… nový
mif 16.05.2020 11:25
mif
Tak to nečti, v čem je problém? nový
Prasak 16.05.2020 11:45
Prasak
Čtu a pročítám všechna vlákna. OK, ať si LC založí další. Jak jsem pravil (a jak můj pětiletý vnuk O… nový
mif 16.05.2020 12:13
mif
Já to nečtu. Jen občas zběžně proletím, ale většinu vynechám. Protože mě to nebaví, plkat o koroně. nový
Prasak 16.05.2020 12:45
Prasak
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/indonesie-netopyri-koronavirus-mokre-trhy.A200515_081556_zahr… nový
mif 16.05.2020 20:01
mif
A koukni na Araby. Ti dodnes jezdí na velbloudech a taky neřeší žádný MERS. A myslíš, že velbloudy n… nový
Jan Fiala 17.05.2020 07:37
Jan Fiala
Hlad je sviňa. Velblůd nemusí být až tak špatný (hovězí?). Pozři ale takového kaloňa či pásovce (ned… nový
mif 17.05.2020 16:45
mif
Velbloud je lepší než koronavirus. https://www.foodbeast.com/news/smoked-camel-turkey-steakhouse/ nový
karel 17.05.2020 16:50
karel
:-D nový
mif 17.05.2020 16:53
mif
To byla jen narážka na to, že MERS se "údajně" rozšířil z velblouda na člověka. Podobně jako u Covid… nový
Jan Fiala 17.05.2020 17:32
Jan Fiala
Luskoun, pásovec, kaloň, velblůd... Tu kombinaci bych vidět nechtěl. poslední
mif 17.05.2020 17:43
mif

Tohle snad ani nestojí za komentář, ale budiž

Nejsme na poradně, ale na debatách. Když někde budou debatovat o háčkování a mě to zajímat nebude - ba háčkování mi fyzicky přímo vadí - prostě tam nepolezu.
Debata o koronaviru ničemu ze zásad p.net neodporuje.
A nevím, proč se obracíš neustále na mě.

Protoze jsi vlakna Koronavirus I a Koronavirus II zakladal ty.

Bereme te teda jako takoveho admina pres koronaviry a mozna by nebylo od veci zalozit Koronavirus III. :?:

Ja bych byl docela pro. Jestli bys chtel, tak klidne se te funkce ujmu a zalozil bych to ja. Napis, jak to vidis.

---

Osobne me koronavirus bavi, v MHD a v obchode s rouskou vydrzim, jinde to nenosim, at se na me lidi mracej. Navic je to proste sranda a clovek ma sanci navazat nova pratelstvi. Treba dneska po ranu, plna zastavka rouskovych maniaku, ja a nejaka holka jsme teda stali opodal, ona kourila, ja teda nekourim a jen tak jsme tam stali, kdyz najednou se tam nekde vzalo auto mestskych cajtu. Tak jsme oba nahodili bleskurychle rousky (satek) a usmali se na sebe. Cajti chvili stali a pak zase odjeli, tak jsme to sundali a pokecali spolu, jak tem lidem okolo hrabe. :-)

Prymula chce skončit. K setrvání klade Babišovi podmínky

Uz to posral dostatecne, uz je cas jit zase o dum dal, ja se mu nedivim.

Ano, uz jsem pred par dny to sem chtel napsat, ale zapomnel jsem na to. To jsem rad, ze nejsem jedinej, kdo si toho vsimnul. Osobne mi nejvic "sexy" na zenach prijdou ty zdravotnicke modre rousky z lekarny. Ty doma site obvykle nejsou nic moc.

Zakon, ktery by narizoval nosit rousky jen zenam, bych teda podporoval. :-D

Otázkou je, proč chce Prymula odejít. Jestli to třeba náhodou není kvůli tlaku rychlého rozvolňování. Samozřejmě hádám, nic o tom nevím.

Poslouchám tento rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=IrcWY6DWhKQ
Zkraje se hovoří o rizicích kvůli letišti Praha. Souboj mezi epidemiology a komerčními tlaky. Může to být pěkný průšvih - ale netuším, jak to teď vůbec vypadá, jestli sem zase začnou trajdat tisíce lidí z rizikových států, může být veselo.

Situace na Slovensku se mi líbí mnohem více, třeba "státní karanténa" nebo "totálně kontrolující aplikace v mobilu" (na povel se musí člověk vyfotit, že je tam, kde je mobil. Že je tam, kde má přikázáno sedět na zadku.) Zastánci svobod bez ohledu na následky se z toho musí vyvrátit, mně by to nevadilo. Zajímavé, že to někde funguje - a to SR jistě není totalitní stát. Asi nemají potřebu tolik švejkovat, jako obyvatelé jiných států.

Zpět do debat Nahoru

loading...