Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Lavíruji na hraně zákona...

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/neubytovat-rusy-nevadilo-nevarit-imigrantum-ano-rozhodl-soud-40313167
Zvažuji, co k tomu dodat, aby mě taky nestíhali.

Už vím.
Hurá, sláva, láska zvítězila.

Jsem rád, že nemám žádnou veřejnou provozovnu. Jsem rád, že mě žádný báječný zákon čr/eu nenutí (zatím), že MUSÍM služby poskytovat komukoliv. A jsem rád, že se na podnikání v prostoru čr/eu brzy vyseru.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Z hladiska moralky je to samozrejme mimo misu, pretoze oba pripady su podobne stupidne a keby ludia…
fleg 15.02.2020 13:04
fleg
Mno, je to moje - tudíž si můžu určovat pravidla. To už taky neplatí? Děkuju ti, EU...
mif 15.02.2020 15:32
mif
Neplatí. Určitě jsi slyšel jak dopadla realitka při pronájmu bytu, která měla příkaz od majitele, ž…
L-Core 15.02.2020 16:41
L-Core
Někdy mi ti levičáčtí aktivisti přijdou jako jedinci, který v dětství někdo šikanoval a v dospělosti… nový
Prasak 15.02.2020 20:17
Prasak
Ombudsbába z nechvalně známé Uhlo-Šabatovic rodiny si vytvořila vlastní síť provokatérů. https://www… nový
karel 15.02.2020 20:54
karel
Cílem je zlikvidovat každýho, kdo se alespoň nesnaží tvářit sluníčkovsky. nový
Prasak 15.02.2020 21:34
Prasak
Však už kvičej jako podsvinčata, že se tam nedostal po Šabatové další jejich člověk. Hnědokošiláč za… nový
karel 15.02.2020 21:37
karel
To chcu vidět, jak kvůli ombudsmanovi půjdou lidi na Letnou. IMHO je ten úřad většině lidí u (_*_).… nový
Prasak 16.02.2020 00:36
Prasak
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/neubytovat-rusy-nevadilo-nevarit-imigrantum-ano-rozhodl-soud-403… poslední
Yarda 16.02.2020 09:08
Yarda

Z hladiska moralky je to samozrejme mimo misu, pretoze oba pripady su podobne stupidne a keby ludia neboli blbi nemuseli sme ich "riesit".
Z hladiska prava rovnake nie su, pretoze ubytovanie bolo urcitej skupine spristunene za istych podmienok (podla mna vsak protipravnych), kdezto tu bola zo sluzieb vynata cast ludi uz dopredu (co je urcite protizakonne tiez).
Akoze postoj mozem mat aky chcem, ale aby som so svojim svetonazorom obtazoval hosti povazujem za cez ciaru.

Neplatí.

Určitě jsi slyšel jak dopadla realitka při pronájmu bytu, která měla příkaz od majitele, že někomu to pronajmout nesmí. 100k pokuty za základě provokačky odněkud z okruhu úřadu ombudsmana.

Já mám štěstí, že nemám veřejně přístupnou provozovnu (nemám žádnou), jako je obchod, hospoda apod. A není moje povinnost poskytovat své služby komukoliv, kdo se objeví, ozve. Nemám čas, nechce se mi, mám toho hodně, chci to omezit, zaplať xxx Kč dopředu, cena bude hodně vysoká… prostě vždy mohu snadno zájemce nenapadnutelně odmítnout. To ve veřejných provozovnách nejde.

Asi nemůžeš z obchodu ani vyhodit váguse, kterého jsi už tam chytil krást, který tam přijde pochcaný. Pokud bude někde blízko stát levicový aktivista z neziskovky, jistě by ti to úřady spočítaly.

Někdy mi ti levičáčtí aktivisti přijdou jako jedinci, který v dětství někdo šikanoval a v dospělosti se prostě mstí. Samozřejmě s nejlepšími úmysly, protože si musíme být všichni všude rovni a toho bohdá nebude, aby si někdo určoval svoje pravidla na svým písečku. Všichni mají právo akorát tak na JEJICH názor.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru