Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nakupovanie z Číny - clo a dph

Co, ten Note ? Převážně jen pracovně, psaní, správa dokumentů, poznámky, správa kontaktů a mailů (předtím jsem měl celej kancl polepenej papírkama) s možností připojení externího monitoru kupříkladu za účelem prezentace. (pro mne jeden z hlavních bodů bylo aby měl Android a Wacom pero na nákresy a ruční psaní). Někdy ve volném čase i na čtení komiksů. V podstatě už nepotřebuji ani notebook.
Na dokumenty je to prozatím nejlepší zařízení jaké jsem vlastnil (dokumentů můžeš mít otevřených víc zároveň, položit je vedle sebe etc). E-INK nic nežere, baterie vydrží řádově několik týdnu, možnost čtení na slunci, žádné podsvícení tak jako u LED tabletu. I Audio je docela slušné, přirovnal bych k iPAD.
Na domácí čtení mám průměrnou čtečku o Kobo (Kobo libra H2O). Víc bych za čtečku ani nedal.
. PS: Kdyby tě zajímali detaily, nebo jaké má funkce, co se s tím dá dělat, zde je docela normální prezentační video:
.

.
https://www.youtube.com/watch?v=ASYlLCROscw
(dnes se dá již zakoupit i v EU, třeba na Amazonu. Co se týče ceny, eNote třeba základní modely od Sony jsou podstatně dražší a neumožňují některé funkce).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat