Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pánové to uvolnění debat pro neregistrované jte neměli nikdy dopustit. Tohle forum je snad magnet na…
MadMike... 02.12.2019 14:56
MadMike...
Kam jinam se má vyblejt? To řekni Rotschildům co prosazují tyhle Hnusy.. chápeš že když nebude svobo… nový
Panda7171 02.12.2019 16:41
Panda7171
To nie je tym. Ono problemom je, ze kvalitnych debat je tu malo, pretoze najst oponentna s protinazo… nový
fleg 02.12.2019 17:04
fleg
Ty by ses chtěl pořád někam posouvat a ideálně pořád napredovať. Seďni si na zadek a chvíli se dívej… nový
Kurt 05.12.2019 16:56
Kurt
Kurte ty vies, ze to robim,...obcas sem tyzden-dva nepachnem, obcas vas mam vsetkych dost a nechodim… poslední
fleg 05.12.2019 20:25
fleg
...a nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. nový
Yarda 05.12.2019 09:57
Yarda

Pánové to uvolnění debat pro neregistrované jte neměli nikdy dopustit. Tohle forum je snad magnet na debily. A to jsem tu v jednu dobu chtěl dělat místního idiota a trolla já. Bohužel na to inteligenčně nemám, jak vidím... :D :D :D - a že tyhle debility píše pořád jeden a ten samej imbecil, žejo

To nie je tym. Ono problemom je, ze kvalitnych debat je tu malo, pretoze najst oponentna s protinazorom, ktory si vie rozumne obhajit je dnes pomerne tazke.
Bud je tu postihnuty jedinec ako je tento tu, alebo nastupuje demagogia ako predvadzaju zase ini a vo finale mas pocit, ze ludska blbost je uz vsade a ze vsetko je zbytocne.
Na druhej strane debatit s clovekom, co ma rovnaky nazor ako mas ty je len hladkanie vlastneho ega a nikam ta neposunie.

Ty by ses chtěl pořád někam posouvat a ideálně pořád napredovať. Seďni si na zadek a chvíli se dívej, jak svět jde kolem tebe. Je povznášející vidět, že se neposere ani ve chvíli, kdy ho nikam netlačíš. ;-)
A až bude večer, vylez ven, zvedni pohled k obloze a zadívej se na hvězdy. Neb jak pravil již kolega Kant: „Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím obdivem a úctou, čím častěji se jimi zabývá: hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně“.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru