Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Proboha jděte už všichni do prdele s Gottem

Proboha jděte už všichni do prdele s Gottem. Nikdo koho znám ho neposlouchal (40+), ale není před ním úniku. Nikde. Už se bojím i otevřít konzervu že na mně odněkud vyskočí.
Tak jsem si zanadával, přidělal adminum jednoklikovou práci a můžu jít spát.

Předmět Autor Datum
Neboj, ted začnou všichni psát o Chramostové. Prostě vydavatelé potřebuji dát něco na titulku a souč… nový
Jan Fiala 07.10.2019 06:17
Jan Fiala
Chramostová je hrdina těch správných, budou pro ni chtít stejné pocty, možná i 42 slavíků. Že udával… nový
karel 07.10.2019 12:49
karel
Ráno jsem v autě pustil rádio (Radiožurnál) s tím, že si poslechnu, co je nového, a první zpráva, kt… nový
Moas 07.10.2019 07:58
Moas
On už za to bohužel nemůže. To je práce všech možných zviditelňovačů (politiků, novinářů), kteří se… nový
MachR55 07.10.2019 08:52
MachR55
Já vím, že za to nemůže. Prostě teď je poslední šance vytěžit téma Gott, co to dá, tak se do toho vš… nový
Moas 07.10.2019 09:04
Moas
Moderátor L-Core to zamykat nebude, má úplně stejný názor… Koukám na ragby a zdá se mi něco v nepořá… nový
L-Core 07.10.2019 09:46
L-Core
Nějak se ty smutné zprávy začínají nepříjemně množit: zemřel slavný bubeník Ginger Baker... nový
MachR55 07.10.2019 10:26
MachR55
https://www.zijemevbrne.cz/udalosti/brnane-se-slozi-na-lavicku-vaclava-havla-mesto-dnes-spustilo-sbi… nový
Yarda 07.10.2019 10:53
Yarda
Kdo jiný by měl mít tolik prostoru než Gott... nový
Al Capone 07.10.2019 11:35
Al Capone
Jeden z nejlepších názorů na ten všeobecný humbuk: Mysleli to dobře – a dopadlo to jako vždycky. Ka… nový
MachR55 07.10.2019 12:03
MachR55
Napadá mne pojem "pracovní pohřeb" z knihy "Jistě pane premiére". Třeba je potřeba něco diskrétně pr… nový
Yarda 07.10.2019 13:25
Yarda
Tohle me bylo jasny, hned jak umrel. "Milacek naroda", tak se kazdy musi prizivit. Nejlepsi byl prvn… nový
Dwane Dibbley 07.10.2019 12:48
Dwane Dibbley
Tak on Gott umře jen jednou za život, takže z toho chtějí všichni něco vytřískat. nový
Prasak 07.10.2019 19:32
Prasak
Já bral Káju dycky spíš jako recesi a maskota... ale hodně mě pobavilo, jak se přemýšlí, co se po ně… nový
MadM. 18.10.2019 15:07
MadM.
To by se pak ten druhý Gott dočkat toho státního pohřbu, jak ho chtěli politici dělat. Za mě - hlavn… nový
Prasak 18.10.2019 15:19
Prasak
... jak se přemýšlí, co se po něm pojmenuje ... Češi jsou smějící se bestie. Už jsem slyšel, že pan… nový
Yarda 19.10.2019 13:41
Yarda
No já jsem našel po otci 2 singly Gotta + 1 Špinarky, nabídl jsem je na netu po 30 Kč (v době nejhlu… poslední
Fuente v práci 31.10.2019 04:38
Fuente v práci

Ráno jsem v autě pustil rádio (Radiožurnál) s tím, že si poslechnu, co je nového, a první zpráva, kterou mi naservírovali, byla, jak pokračují přípravy pohřbu Gotta.

Dokud žil, nijak mi na nervy nelezl. Teď po své smrti strašně.

On už za to bohužel nemůže. To je práce všech možných zviditelňovačů (politiků, novinářů), kteří se k tomu potřebují vyjádřit a přihřát si tak svou polívčičku.
Ježí se mi všechny chlupy na těle, když si uvědomím, že nás stejné či hodně podobné šílenství čeká po úmrtích dalších populárních lidí (Bohdalová, Suchý, Troška, ...).

Já bral Káju dycky spíš jako recesi a maskota... ale hodně mě pobavilo, jak se přemýšlí, co se po něm pojmenuje a jedna petice, kterou podepsalo asi 800 lidí požaduje přejmenování Miloše Zemana na Karla Gotta. Tak tu bych asi podepsal taky :D

... jak se přemýšlí, co se po něm pojmenuje ...

Češi jsou smějící se bestie. Už jsem slyšel, že pan Gott by měl být jmenován armádním generálem in memoriam. Nebo že by se jeho jménem mělo jmenovat nějaké město a zároveň poctít Waldemara Matušku: Gott - Waldov.

Tak mne napadlo, přímo v hlavě, kolik asi těch co se mu přišli poklonit na Žofín nebo zapálit svíčku před dům kde bydlel si pak doma pustí desku s písněmi co on nazpíval a zavzpomíná si při ní na všechno co pan Gott ve svém životě vykonal.

No já jsem našel po otci 2 singly Gotta + 1 Špinarky, nabídl jsem je na netu po 30 Kč
(v době nejhlubšího zármutku 99% národa) a ono nadávky do hovad přiživujících se na smrti Káji.
Jediný zájemce se našel, ovšem jenom na hubě, nedojel si z jiné čtvrti. Ani za 30 Kč Kája nikomu nestál.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru