Předmět Autor Datum
:-D:-D:-D Chudera reportérka. Dostala úkol a selhala. Měla by na školení za p. Kroužkovou. Ta IMHO… nový
L-Core 26.09.2019 16:58
L-Core
Možná to ještě mají na netu. To památné vystoupení, kde Babiš je několikrát označen za bývalého prem… nový
karel 26.09.2019 17:20
karel
Oni si snad ani neuvědomují, že tímto mu ženou voliče jak pastevečtí psi stádo do ohrady... nový
Roker 26.09.2019 18:18
Roker
ČT má podobnýma obsazené všechny redakce včetně sportovní. Darina je asi ideově nejpevnější. nový
karel 26.09.2019 18:21
karel
Ten "rozhovor" ani nebyl rozhovor. Bylo to oboustranné nesmyslné a nesrozumitelné breptání, jeden o… nový
IQ37 26.09.2019 21:00
IQ37
Ja bohuzel parkrat toho xaviera zahledl a je to zhruba na urovni soukupovin na barandove. nový
Dwane Dibbley 26.09.2019 21:20
Dwane Dibbley
To je úplně jedno. Na nějaké podivné stránce napíšou, že se jim nelíbilo jeho vysílání a aktivistka… nový
karel 30.09.2019 07:25
karel
Dělostřelecká příprava na to, že ten pán oznámí kandidaturu do Rady ČT - což včera skutečně udělal.… nový
Kurt 28.09.2019 09:56
Kurt
To mi přijde pořád rozumnější varianta, než Jakl, nebo Semín... nový
Roker 28.09.2019 13:54
Roker
Tak kandidovat s podporou Jakla nebo Semína by byl větší úlet, to ano. Ale jinak rozdíl nevidím. Kla… nový
Kurt 28.09.2019 14:19
Kurt
Tak já myslel, že kandidovali oba s tím, že Jakl prošel a Semín ne. Teď jsem si to gůglil a Jakl byl… nový
Roker 28.09.2019 15:06
Roker
A o dost lepší varianta, než kdybych tam byl já. Páč o tom vím leda guvno a bych bych tam stejně pla… nový
Prasak 28.09.2019 16:57
Prasak
Není potřeba něco vědět, do podobných rad stačí nenávidět ty správné lidi. Je tam i Šarapatka. Jestl… nový
karel 28.09.2019 17:05
karel
Zapadl bys mezi ty ostatní :-D nový
Jan Fiala 29.09.2019 13:57
Jan Fiala
Priznam sa, ze neviem o co ide, lebo som som to nesledoval, ale Xavera obcas pozeram na YT a urcite… nový
fleg 29.09.2019 18:44
fleg
I Xaver má své dny a pokud má hosta, kterého vyloženě, z nějakého důvodu nemá rád, umí to dát sakra… nový
Roker 30.09.2019 06:29
Roker
Nezda sa mi nijako zvlast ostry, otazky mdle, akurat citit z neho, ze nema rad skor Kazmu ako hosta.… nový
fleg 30.09.2019 20:01
fleg
Xaver je servilny voci kazdemu hostovi, takze podozrievat ho, ze umyslene nadrzal Babisovi je blbost… nový
Roker 30.09.2019 23:41
Roker
Takže to má pokračování. ČT je snad ještě větší žumpa, než bych čekal. nový
karel 04.10.2019 23:38
karel
Tak Xaver milo prekvapil. Normalne dobra praca, necakal by som to od neho. Asi ho ta mlada pekne vyt… nový
fleg 05.10.2019 00:04
fleg
Prostě se naštval. Ještě víc ho asi vytočil Šarapatka, to je opravdu neskutečná špína. nový
karel 05.10.2019 22:44
karel
Reakce veřejnoprávní špíny, která odmítá zveřejnit svoje platy. [88097-woll-png] nový
karel 08.10.2019 16:21
karel
Obcas mam problem pochopit, co chcel basnik povedat. Napriklad tejto tvojej citacii nerozumiem. Teda… nový
fleg 08.10.2019 16:43
fleg
Wollner narazel na toto https://www.euro.cz/politika/nezavisla-xtv-xavera-veseleho-hrad-ji-plati-24-… nový
Dwane Dibbley 11.10.2019 17:32
Dwane Dibbley
Vo vseobecnosti...mat firmu umiestnenu na schranke je u mna znak nedoveryhodnosti, pretoze na 99% je… poslední
fleg 12.10.2019 10:06
fleg
Jedna glosa k tématu: https://burget.blog.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A191005_730574_blogidnes nový
Kurt 06.10.2019 09:24
Kurt
Možná to mělo být spíš tohle: https://burget.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=730574 nový
karel 06.10.2019 09:50
karel
Mělo - udělal jsem to z nepozornosti a roztržitosti. :-) nový
Kurt 06.10.2019 10:10
Kurt
ČT je mnohem větší svinstvo, než si kdo dokáže představit. https://zpravy.aktualne.cz/regiony/ct-vys… nový
karel 11.10.2019 20:22
karel

:-D:-D:-D

Chudera reportérka. Dostala úkol a selhala.
Měla by na školení za p. Kroužkovou. Ta IMHO tlačí některé hosty k odpovědím, které chce slyšet, jak buldozér. Když ji v TV vidím, přepínám na cokoliv.

Vrchol vyváženosti jsme viděli u toho online vysílání amerických prezidentských voleb. Tohle nedokázali ani komunisti, ti se zmohli maximálně na:

Soudruh Chruščov a president Kennedy závodili v běhu na 100 metrů. Zatímco soudruh Chruščov skončil na krásném druhém místě, Kennedy byl v cíli předposlední.

Ten "rozhovor" ani nebyl rozhovor. Bylo to oboustranné nesmyslné a nesrozumitelné breptání, jeden o voze a druhý o koze. Xaver byl k ženě zbytečně arogantní. Když nesouhlasil s natáčením, neměl se ho účastnit. Ale třeba to nechápu, nesleduju jeho práci.

To je úplně jedno. Na nějaké podivné stránce napíšou, že se jim nelíbilo jeho vysílání a aktivistka z ČT ho přijde zlikvidovat. Šarapatka, který má kontrolovat ČT místo toho napíše rozhořčený člákek na psí stránky a Forum24 další podivné existence Šafra. Oba mají vymleto, každý kdo je proti je Putinův agent. Tahle žumpa reformovat nejde, protože je špína zažraná. Včerejší účast štábu ČT na demonstraci pěti lidí byla taky síla. Pár lidí si zprivatizovalo televizi a ostatní se jim skládají na pohodlný život.
[88054-sara-png]

Dělostřelecká příprava na to, že ten pán oznámí kandidaturu do Rady ČT - což včera skutečně udělal. Odnesla to zjevně nepřipravená redaktorka, která včas nepochopila, že tam není proto, aby dostala odpovědi, ale aby si Xaver udělal promo.

Edit: kandiduje s podporou Trikolóry, pochopitelně.

Priznam sa, ze neviem o co ide, lebo som som to nesledoval, ale Xavera obcas pozeram na YT a urcite nepatri k moderatorom akoby som si ich predstavoval ja, zeby mal moderator posobit. Ja mam rad ostrych moderatorov, ktory si vedu diskusiu ako chcu a neboja sa hosti usmernovat aj bodrejsim sposobom v style...ste u mna v relacii a tu som panom ja.
Xaver je servilny voci kazdemu hostovi, takze podozrievat ho, ze umyslene nadrzal Babisovi je blbost.
Ak si niekto najme Xavera ako moderatora musi pocitat s tym, ze nie on bude riadit diskusiu a ze jeho otazky nebudu zrovna 2x neprijemne pre hosta.

Nezda sa mi nijako zvlast ostry, otazky mdle, akurat citit z neho, ze nema rad skor Kazmu ako hosta.
Xaver je ako moderator celkom slaby, ale co nechapem ako moze niekto platit suslavu Tacheci...ako moderatorka nie je zla, vie sa aj pytat, ale preboha ma obrovsku recovu vadu a zivi sa slovom a robi pre CRo???

Xaver je servilny voci kazdemu hostovi, takze podozrievat ho, ze umyslene nadrzal Babisovi je blbost.

Reagoval jsem na tohle a dal video, kde to prostě není pravda, tam je vidět sakra rozdíl třeba proti Hejmovi, Holcovi, nebo Stonjekové... Říkám jen tolik, že Xaver je taky člověk a dává najevo, kdo se mu líbí a kdo ne. Tachecí je děs, ale pořád ji skousnu vo chlup raději, než Smetanu, nebo Drtinovou. U mě je na prvním místě Veselovský a na druhém Štrunc, ti mi přijdou jako NO1 a jejich rozhovory je radost poslouchat.

Vo vseobecnosti...mat firmu umiestnenu na schranke je u mna znak nedoveryhodnosti, pretoze na 99% je to z dovodu nejakeho odrbu (vacsinou danoveho). Xaver kritizoval ten institut, kde ma adresu a pod, pritom on sam ma adresu na schranke, pracuje pre firmu co ma adresu na schranke, jej konatel ledva prekrocil prah dospelosti, firmu vlastni schranka, pricom firma je niekolko rokov stara...atd atd.
Xaver spravil sice slusnu investigativnu robotu s institutom, ale akosi zabudol poznamenat, ze on robi to iste.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru