Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Greta bojující

My sa politicky proste nezhodneme to je jasne;o)

V rámci možností (!!) se chovám co možná maximálně ekologicky (vytřídíme skoro vše, kompostujeme - ale ve vedrech mám doma samozřejmě zapnutou klimu). Kvůli kravským prdům ale nepřestanu jíst hovězí a kvůli fuj jaderné elektrárně nepřestanu svítit.

Tu sa zhodneme.

Moudrá eu zakazuje tyčinky do uší a nevadí ji kontejnerové lodě na mazut - ale hlavně, že budou své občany jen buzerovat, buzerovat a buzerovat. A tahat z nich peníze (kdo myslíš, že nakonec zaplatí např. emisní povolenky?).

Vidis a tu uz nie. Preco zavadzas? Z nevedemosti? Alebo umyselne lebo nie si velky fanda EU? EU nezakazala tycinky, navyse EU nezakazuje nic, zakazuju si to jednotlive staty, ak by sme mali byt hnidopichovia. A tycinky sa budu pouzivat dalej, rovnako ako pribory, co kelimky a pod.
Len nebudu z plastu.
To je cele.
Kde je prosim ten zakaz pouzivania tyciniek?
Sorry, ale tvoje tvrdenie je rovnaka blbost ako keby som ja povedal, ze Vieden zakazala na svoje uzemie vstup autam, pricom Vieden zakazala vstup dieslovym autam, cize auta mozu dalej chodit do Viedne len nie dieslove.
Priklad je ilustrativny, vymyslel som si ho, nieze mi to niekto bude tvrdit, ze klamem;o).

Doufám, že vůdcové jako Trump tady ještě dlouho zůstanou

Toto snad nemyslis vazne, to mi musis v nedelu vysvetlit ak prides lebo toto sa rozumne obhajit neda.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat