Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Greta bojující

Po pravdě se ani Karlovi moc nedivím, že s tebou komunikuje v párslovních spojeních, nebo v jednoduchých větách... Když jsi schopen celý odstavec věnovat tomu, že Aspergerův syndrom, který i když patří do poruch autistického spektra není přesně to, co chápeme pod pojmem "autismus" a na tomto handrkování se o terminus-technicus jsi ochoten vystavět teorii, že "ALe jasne Greta ma chorobu, je to psychicke, tak je debil a autista, ze?", tak je fakt nejlepší ti hodit odkaz na wiki s tím, co je Aspergerův syndrom a dál se tebou nezabývat. A ještě jsi si sebou natolik jistý, že od stolu hodnotíš, kdo jakým směrem jde a co mu brání jít jiným (asi tím správným, viď?). To je mi panečku sebedůvěra...

Ty toužíš po "konstruktivní kritice a debatě", ale vždycky si vycucneš jednu marginálii, na které si vystavíš svého slaměného panáka, kterého pak vítězoslavně upálíš (asi jako v diskuzi o Číně, kde jsi si vycucnul jednu marginální technikálii / marginální ve smyslu celého mého sdělení / jako je schopnost rozpoznávání obličejů, vs čas za který se to dá stihnout). S takovýmto oponentem má prostě chuť diskutovat málokdo...

Greta neříká jenom "s dovolením, myslete na moji budoucnost", ale jednak s dikcí béčkového herce argentinské telenovely křičí "Pomoc, panikařte, už jen 12 let a je konec" a druhak se snaží vyjadřovat i konkrétně. Například ze začátku byla pro jádro, pak, až zaúřadovali ti, kteří její "stand up" režírují a dali jí přes prsty, tak otočila a jádro už je najednou taky "fujky". Takže sorry, ale prostě se nebudu s vážností bavit o zneužívaném nemocném dítěti. Neurážím ho, je mi volný, ať už si myslíš, cokoli. Být to ale moje rodina, tak zliskám její rodiče, že by to znělo jako potlesk v národním divadle, za to, co dovolili té holce udělat...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat