Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Čína vs KLDR

A preco nie? Kamera moze byt uzitocne, ak ta okradnu v obchode, ci na ulici, pripadne je tam nejaky konflikt.
A preco ti prekaza? Skus dat nejaky argument.
Inak moj taky postranny...kamery montujem 13 rokov asi...a ver, ze vsade je to rovnake. Vsade ich ludia prijimaju s nevolou. A vies ktori najviac? Zlodeji a zadrbavaci.
Az som zasol, ked prisiel za mnou pracovnik a na drzovku sa ma spytal, ci uz kamery bezia lebo on ma am za budovou pripraveny material na "vyvoz". Najvacsi vyvozcovia chodili tajne zistovat, kam kamera dovidi, aby vedeli kade sa plizit, ked budu robit, z coho by majitel firmy nemal radost.
Strasne im vadi, ze sef sa moze pozriet, ze kedy boli fajcit a kolkokrat za den. Ze vidi, ci sa zadrbavaju alebo nieco robia. Ze zrazu, ked sa nieco stane tak na zazname vidiet ako sa to stalo a nemozu sa vykrucat.
Najlepsie je, ze casti ludi je to jedno, robia si svoju pracu a kamery ich nezaujimaju. Je asi len nahodou vsak ano, ze sa takmer vzdy jedna o najzitocnejsich pracovnikov firmy.
Tolko k mojim skusenostiam z kamier. Nepoznam jeden jediny pripade zneuzitia kameroveho zaznamu, za to poznam XY pripadov kedy zaznam pomohol.
A to by som ti mohol pisat litanie o kamerach na skolach, tam by som to dal povinne vsade.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat