Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemAnketa Čína vs KLDR

Tak ti dam iny priklad.
Su stvrte v mestach, kde sa neodporuca v noci chodit, niekde dokonca ani cez den. Dajme tomu taky Chanov, alebo u nas Lunik IX v KE. A nielen to, ze sa tam nema chodit, je tam bordel, siria sa odtial potkany vo velkom a pod. My v Topolcanoch mame na konci mesta taku mensiu stvrt, kde ziju taketo rodinky. Mesto im tam, kedze bordel hromadili na dvore (60x60m cca) nosilo roky kontajner, aj tak to chodili upratovat mestske upratovacie sluzby. Sucasna primatorka ma scifi napad, ze z jednej bytovky vystahuje vsetkych, ved aj tak nic neplatia a necha ju zburat.
Zelam jej vela stastia. Uz vidim ako bude v novinach vlacena, ze je rasistka a xenofobka.
A teraz si predstav, zeby taketo uzemie bolo pod trvalym kamerovym systemom napojenym na PCO. Myslis, zeby tam zrazu nebolo bezpecnejsie, ci cistejsie? Ja som presvedceny, ze ano. Samozrejme na zaciatku by sa naslo par demetov, co by kamery ignorovali, pripadne by ich skusali nicit, ale tych na zaklade zaznamov pochytas, exemplarne potrestas a ostatni zacnu sekat dobrotu.
Citil by si sa v Chanove pod kamerovym systemom bezpecnejsie? Ja urcite.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat