Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem DPH na točené pivo 10%…

…v souvislosti s uzákoněním EET pro všechny je IMHO příklad nejhlubšího vlezdoprdelismu ze strany ANO. Sice ne voličům, protože ti se levnějšího piva v hospodách nedočkají, získat mají hospodští, kteří úpí pod EET už několik let (no, úpí.. osobně jsem se za celou dobu setkal s tím, že bych účtenku dostal, jen ve dvou provozovnách).

Takže chlast 10% a třeba dětské pleny 21%. Krásně to tady vedou.

Doufám, že tohle někdo v Bruselu napadne a že nám prodej alkoholu v nejnižší možné sazbě DPH otlučou o hlavu.
Pro pořádek podotýkám, že jsem pivař.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Prosím tě, do jakých hospod to chodíš? S výjimkou jednoho sportbaru, kam si chodím občas, ale pravid…
Zarniwúp 14.09.2019 22:31
Zarniwúp
V některých hospodách, kam chodíme na oběd, se nám taky občas snažili dávat účtenku. Jenže když zjis…
Prasak 14.09.2019 23:32
Prasak
Taky se mi občas v restauraci snaží podstrčit účtenku. Když pak ale vidí můj pohled, sami ji zmačkaj… poslední
MadM 19.09.2019 06:15
MadM

V některých hospodách, kam chodíme na oběd, se nám taky občas snažili dávat účtenku. Jenže když zjistili, že nás to dost zdržuje, tak když vyložíme stravenky na stůl, nás zkásnou hned a my můžeme jít. Ono v poledne, kdy je nával na obědy, tak je fakt zdržovačka, aby museli každýmu stolu sjíždět účtenky. A my pak na obědě místo půlhodiny strávíme hodinu.

Taky se mi občas v restauraci snaží podstrčit účtenku. Když pak ale vidí můj pohled, sami ji zmačkají a předemnou snědí. Chudáci číšníci. EET, 10 procent na pívo, jízdné zdarma... vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby třeba živnostníci od zítra museli povinně nosit na šatech nášivky s hvězdou. Je tady krásně.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru