Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Milníky krasobruslení

Ve vedlejším threadu o ČSSD jsem použil starého bodování výkonů krasobruslařů. A tak jsem si (jo, jsem starý pes!) vzpomněl na IMHO nejlepší jízdu v tancích na ledě.

Pro mladší: dlouhá desetiletí byly tance na ledě opravdu nuda (sourozenci Romanovi nejsou výjimkou, https://www.youtube.com/watch?v=KTIFh5mWhDY), jeden jako druhý, přes kopírák.

A pak se objevili tihle FR sourozenci, trénování slovenským? trenérem, a převrátili tradici naruby:
https://www.youtube.com/watch?v=-bO1mBvQP-o
Dodnes jsem nic lepšího neviděl.

Máte někdo nějaký krasobr. tip, který stojí za shlédnutí?

...
Ještě si pamatuji na nebílou Surya Bonaly, která mi také utkvěla v paměti navždy. Z novějších krasobruslařů Pljuščeno… a od té doby už asi nikdo.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Zajímavý u těchto krasobruslařů je věk odchodu do důchodu: kolem 35 let. Krása holt není zadarmo. nový
IQ37 21.08.2019 17:00
IQ37
V tom věku byl Oleg Protopopov ještě student. Gymnastky končí ještě dřív. nový
karel 21.08.2019 17:03
karel
jj, jsou to oběti povolání. Baleťáci to samé. nový
IQ37 21.08.2019 17:08
IQ37
Nebo dětští zpěváci, třeba Pepíček Melen. Né pětku né mě dodnes straší. nový
karel 21.08.2019 17:17
karel
Písničku jsem kdysi slýchával, ale jméno zpěváčka jsem nikdy nevěděl. nový
IQ37 21.08.2019 17:23
IQ37
Až tak tě trápí paní Columbová? Krysobruslení pokládám /hned vedle tance/ za masakr hraničící s tort… nový
mif 21.08.2019 17:23
mif
To mě spíše trápil pan Columbus. Tak příšerně stereotypní postavu hned tak neuvidíš. Ale stejně jsem… nový
IQ37 21.08.2019 17:28
IQ37
Obvykle sleduji jen závěrečné exhibice na mistrovství světa/olympiádě. Žádný extra fanoušek nejsem,… nový
L-Core 21.08.2019 19:03
L-Core
Joe Bonamassa a Beth Hart je boží kombinace. On hrál hodně dobře už jako malý tlustý chlapeček. poslední
karel 21.08.2019 19:12
karel

Obvykle sleduji jen závěrečné exhibice na mistrovství světa/olympiádě. Žádný extra fanoušek nejsem, skoro žádné krasobruslaře neznám, ale čas od času mě nějaký výjimečný jedinec/pár zaujme.

A netrápí mě :-)
Naprosto dobrovolně spolu sledujeme Esmeraldu, Giro de Italia či koncert Joeho Bonamassy.

-----
A paní Colombová už přece ztratila kouzlo nikdy neviděné/neexistující perzóny ]:)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru