Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Už jsou tady zas?

Takove straseni ala Vokamura. Prakticky s nicim, cim to video strasi, jsem se nesetkal, navic je to prezentovano velmi manipulativnim zpusobem. Jsem bily muz, po rasismu ci sexismu nikde ani stopa. Cenzura na socialnich mediich (ci debatach) taky nikde (obcas mi nekdo neco smazne, ale jsou to jak "spravne" tak "spatne" prispevky, takze jakasi konspirace o globalnim prosazovani "toho spravneho nazoru" to bude tezko). Mam sbirku nozu, i par mecu a nikdo mi nic nebere, ani vzuchovku. Vyhazovani deti ze skoly kvuli "spatnemu nazoru" taky nepozoruji. Co se pohlavi tyce, jsou dve, neni zadne a je jich nekonecno, coz je ale na jinou debatu a nikdy jsem za to postihovan nebyl...

Samozrejme, najdou se excesy, a to na obou stranach barikady, ktere jsou diky dnesnim moznostem (media+socialni site) rozmaznuty do extremnich rozmeru, ale strasit jako v tom videu je kravina. Pokud se o danou oblast zajimas, spis bych se zameril na KLDR, nebo radeji Cinu (kde je dostupnost a verohodnost informaci precijen vetsi).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...