Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Agent 007 - černošská žena: akceptujete?

Děkuji ti flegu za to, že jsi to tady zmínil. Já to nechtěl psát jentak, protože už by to bylo moc.

Takže, abych to uvedl na pravou míru.

Nesnášim Social Justice Warriors, protože kvůli každému názoru, který se neshoduje s tím jejich, automaticky dostáváš nálepky jako "nácek", "xenofob", "rasista". Většinou ti svůj postoj ani nijak neodůvodní, jenom dychtivě vykřikují svá hesla, která po někom převzali.

Tady je třeba jeden příklad https://www.youtube.com/watch?v=Bc2qfazSgSg 6:35.
Jako dobře, Tommy Robinson je trochu kontroverzní člověk, ale ta bába mu prostě furt říká "nácku", ale nijak to ani neodůvodní. Nemají argumenty, ale označí tě jentak strašnou zrůdou.

Oni by nejraději vyhladili všechny, co mají jiný názor, nebo alespoň tak vystupují. Chtějí monotónní společnost s jedním názorem. *NPC population*

Abych tě vyvedl z omylu, já nejsem jako oni. Já bych nejraději "odstranil" jenom je, protože potlačují kterýkoliv jiný názor, který se neshoduje s jejich mindsetem.

Příklad: Volil jsem Drahoše, ale kdyby mi někdo v hospodě řekl, že volil Zema z několika důvodů(důvod 1, důvod 2,...) a suveréně by to podal(ne jako hovado), tak mu klidně i objednám pivo na můj účet, protože to je normální člověk.

Diverzita názorů je strašně důležitá a musí se chránit.

SJW hlásají demokracii, přitom jejich vystupování je pravý opak. Doslova tě nutí přijímat jiný životní postoje.

Jestli mi chceš nadále oponovat, mám toho ještě hodně co říci.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat