Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Udajne znasilnenie migrantom v CR - opat manipulacia

Mě na tom zarazilo, že tentokrát naplno napsali, že šlo o znásilnění migrantem původně z Afriky (už si přesně nepamatuju, jestli uváděli i stát). Tohle se normálně v našich politiky korektních plátcích neuvádí.

Ano. toto je podozrive, nicmenej ta teoria s dekretmi je silne pritiahnuta za vlasy.
Stat neuviedli, doteraz sa nevie odkial ten bubu je, a otazka je preco o tom informovali, pretoze taketo vybusne veci sa casto tutlaju.
Odznela teoria...a ta mi pride pravdepodobnejsia, ze toto ma napomoct vzbudit vasne proti EU, ktora nam sem "navozila" migrantov , ktori znasilnuju nase deti. Ano proti tej EU, co organizuje (Brusel) kampan proti nasemu Andrejovi.
Toto mi pride celkom logicke, Andrej vlastni, respektive ma vplyv snad na vsetky media v okoli a napriek silackym reciam o tom ako on neodide posledne afery mozu silne zakyvat s jeho percentami a vladou.
Takze odvedenie hnevu ludi smerom voci migrantom, nemeckej kancelarke, Bruselu a celej EU mu moze celkom pomoct.
Benesove dekrety v principe nikoho nezaujimaju, navyse ceske pravo nie je zalozene na precedensoch ako v USA, takze jeden nepravplatny rozsudok nemusi nic znamenat.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat