Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jak vlastně fungují slevotento?

https://tn.nova.cz/clanek/chteli-jsme-vam-to-rict-do-oci-rekli-lidem-ktere-vyhodili-z-hotelu.html

Něco takového se údajně stalo někomu z širšího okruhu mých známých. Já jsem si kdysi chtěl přes nějaký slevotento něco koupit, ale chtěl jsem si to vyzvednout a zaplatit osobně. Prý to tam nešlo, že oni prodávali jen nějaké voučry. Napadá mne, jak ty slevotento asi získávají ty slevy, když si ze zaplacené ceny určitě musí financovat i svůj provoz.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Cena, kterou např. hotelu za pobyt na týden zaplatí slevotento, se od katalogové ceny samotného hote… poslední
L-Core 31.03.2019 10:55
L-Core

Cena, kterou např. hotelu za pobyt na týden zaplatí slevotento, se od katalogové ceny samotného hotelu liší velmi výrazně, je to běžně o x desítek procent. Nějaká procenta k té domluvené ceně si slevotento přirazí a na svém portále rozprodává pak vouchery. Všimni si, jedná se vždy o akce s výrazným podílem služby, ne zboží. To prodejce tak "nebolí" (hotel stojí a když tam bude více lidí byť za nižší cenu, je to vždy pro hoteliéra přínos oproti prázdnému pokoji). Žádné slevotento nebude prodávat ajfouny za 60% běžné ceny :-)

Znám přesně konkrétní procenta konkrétního slevotenta, ale uvést je nemohu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru