Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Rádio v obchodech

Jaká jsou rádia v obchodech,většina obchodů má svoje radia, nejhorší radio ze všech je podle mě coop radio ,lépe na tom jsou ty větší markety nebo s oblečením
nejlepší by to bylo úplně bez radia

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ty myslíš jejich vysílání? To bude asi reklama na to, co je kde v nějakém regále, ne? Nějak si to ne…
L-Core 15.12.2018 16:16
L-Core
Jojo,manželka hraje hlasitěji,nic už slyšet není jiného. :-)
kozakl 15.12.2018 18:04
kozakl
Já jsem v obchodě pouze jako doprovod či řidič vozíku, jsem rád, když to konečně skončí. Při nakupov… nový
L-Core 16.12.2018 13:34
L-Core
Ty seš přesně jak můj tata - má seznam a co na něm není, to nekoupí. A pokud zboží není, tak ani alt… poslední
Prasak 16.12.2018 18:31
Prasak

Ty myslíš jejich vysílání? To bude asi reklama na to, co je kde v nějakém regále, ne? Nějak si to nevybavuji… ale možná jde o nějakou hudební kulisu, nevím. Je mi úplně jedno, jestli to hraje nebo ne; mnohem více mi vadí ty jejich manýry s přemisťováním zboží a nově se stavbou bludišť. Ať je jejich markeťáci smaží v pekle!

V našem vesnickém Coopu žádné rádio nehraje.

Já jsem v obchodě pouze jako doprovod či řidič vozíku, jsem rád, když to konečně skončí. Při nakupování není potřeba mě nějak peskovat, okřikovat, chovám se naprosto pasivně :-D

Asi jsem to tu už někdy psal.
Já v superhyper: musím mít (nad dvě položky) lístek a nakupuji přesně podle něj. Co není, není - náhradníky nehledám. Manželka: žádný seznam, ale výsledný účet má občas (při velkých nákupech cca 1x měsíčně) délku dvou vídeňských loktů.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru