Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Český biathlon v době pogábinkovské

Tady mě dost mrzí, že se tehdy nesešla úplně sezona Vítkové i SKoukalové. Byla zde sezona (tuším 4 roky dozadu), kdy jezdila Vítková úžasně a pravidelně končila vysoko. Tu sezónu ale byla Gábina ještě trochu při těle a vyšlo jí to jen občas. Poté o sezonu později se Gábina vyšvihla a byla to paráda, ovšem Vítková už nenaplnila velká očekávání a naopak ona byla tou, které to vyšlo jen občas. Je opravdu veliká škoda, že to oběma holkám nesedlo tak parádně v jednu sezonu.

Jinak letos jsem zvědav, ale velká očekávání nemám. Ta Davidová je vážně rychlá a pokud zastřílí čistě, má velké šance na dobrá umístění, což je fajn. Puskarčice umí zajet skvělý závod, ale je silně nekonzistentní. Vítková už na to asi nemá. Přijde mi, jako by se v ní něco zlomilo. Před těmi 4 roky byla opravdu úžasná, ale pak každou sezonou šla kvalitou postupně dolů. Letos jezdí hrozně a ještě ani samá prý neví, čím to je, což je to nejhorší. Jislovou ani Landovou, nebo kdo to ještě jezdí, nekomentuji, protože ty jsou bohužel spíš vyloženě do počtu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat