Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Názorná ukázka TV Žumpa. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10095426857-interview-ct24
karel 04.09.2018 19:41
karel
Karle a co bolo na tom rozhovore zumpoidneho? Ja som mal pocit, ze moderator moc nemusi Tmoia a ze T…
fleg 05.09.2018 18:19
fleg
Tohle nemá smysl, neřeš to. Nestranný Takáč obvinil Okamuru na základě ještě nevydané zprávy, kterou…
karel 05.09.2018 19:21
karel
Tak jsem ten pořad zkouknul až nyní,z nějakého serveru a s chladnou hlavou můžu říci,že ten,kdo vyvo…
kozakl 07.09.2018 20:22
kozakl
Mne pride Okamura ako taky nedorobok...on zacne hovorit, javi sa mi sympaticky, hovori k veci a zraz…
fleg 08.09.2018 11:18
fleg
Okamura je hlavně debil, demagog a zloděj. Svou předešlou stranu vytuneloval (což se jeho spolustran… nový
touchwood 12.09.2018 07:55
touchwood
Tady se to jeste trochu zamotava - dezinformace o domnele dezinformaci https://zpravy.idnes.cz/cech-… nový
Dwane Dibbley 12.09.2018 15:18
Dwane Dibbley
Ako som uz parkrat uviedol, pri prijimani informacii dnes treba pristupovat s maximalnym odstupom, k… nový
fleg 12.09.2018 18:18
fleg
Hlasování českých eurohujerů, kteří hlasovali PROTI Maďarsku a PRO sankce vůči Maďarsku – byli to vš… nový
POW 12.09.2018 21:44
POW
Proč je bráněno diskusi ? No sám to přiznáváš. Kdo má jiný názor než ty nebo soudruh ředitel,tak je… nový
kozakl 13.09.2018 07:35
kozakl
Ze to rikas zrovna ty... :-D nový
merlouska 13.09.2018 19:31
merlouska
já to vidím obráceně, PRO Maďarsko hlasovali výše uvedení poslanci. nový
touchwood 13.09.2018 20:05
touchwood
Bol by fajn keby si si aj precital co sprava, o ktoru sa opierali poslanci obsahovala. Mozno potom b… nový
fleg 13.09.2018 20:32
fleg
Mohl jsi alespon napsat o cem se vlastne hlasovalo. To jen aby to nevyznelo jen jakysi plany vykrik… nový
Dwane Dibbley 13.09.2018 22:56
Dwane Dibbley
Rovnaky "demars" ako proti Madarsku sa vedie aj proti Polsku, takze snad uz je jasne, ze to nie je k… poslední
fleg 16.09.2018 18:34
fleg

Tak jsem ten pořad zkouknul až nyní,z nějakého serveru a s chladnou hlavou můžu říci,že ten,kdo vyvolal konflikt byl Okamura. Zhruba do poloviny pořadu bylo vše OK a potom na zcela neprovokativní otázky začal Okamura reagovat bojovně, no a celé se to zvrhlo. Okamura je totiž kolovrátek,který dokáže odpovědět jen na určité věci,co mele furt dokola a na aktuální situaci prostě nedokáže slušně a věcně reagovat. Takáč není Soukup,aby nechal Okamuru exhibovat. No o Soukupovi někdy jindy ....

Hlasování českých eurohujerů, kteří hlasovali PROTI Maďarsku a PRO sankce vůči Maďarsku – byli to všichni europoslanci zvolení za ANO: Dita Charanzová, Martina Dlabajová, Petr Ježek a Pavel Telička, Stanislav Polčák (STAN), poslanci za TOP 09 Luděk Niedermayer, Jiří Pospíšil a Jaromír Štětina a Miroslav Poche (ČSSD), který je navržen na funkci českého ministra zahraničí. Odvahu postavit se na stranu Maďarska nenašel ani europoslanec Pavel Poc (ČSSD), který se zdržel.

U prasat od STAN TOP 09 ČSSD mě hlasovaní nepřekvapuje, ale doufal jsem že alespoň Burešova chátra překvapí... no marně.

Bol by fajn keby si si aj precital co sprava, o ktoru sa opierali poslanci obsahovala. Mozno potom by si tym poslancom az tak nenadaval.
Mna zaujal nazor mojho spoluziaka z prednedavnej stretavky. Je polomadar, isty cas zil v Budapesti, teraz je zase na SK kvoli biznisu, pretoze v Madarsku sa zhorsili podnikatelske podmienky v poslednej dobe.
Jednou vetou...co mu najviac vadi na Madaroch, ze neriesia sucasne veci a neustale sa tam zivi akysi sen o velkomadarskej risi a nadradenosti ich naroda na inymi (napriklad nami) a o tom, ze sa ten cas este vrati. Tymto charakterizoval myslim Madarsko celkom dobre, rovnako ho vnimam aj ja.

Mohl jsi alespon napsat o cem se vlastne hlasovalo. To jen aby to nevyznelo jen jakysi plany vykrik "zli lide ublizuji madarsku". Teda jestli vis o cem to hlasovani bylo, jestli sis nahodou jen neprecetl v nejakem "alternativnim" mediu ze trestaji madary za to ze nemaji radi migranty (ci neco podobneho).

Rovnaky "demars" ako proti Madarsku sa vedie aj proti Polsku, takze snad uz je jasne, ze to nie je kvoli migrantom. Navyse prioti Madarom hlasovala ich vlastna frakcia(Ludovci), pricom este par rokov dozadu mal Orban vo frakcii 100% podporu. Navyse k strate hlasovacieho prava dojde az v krajnom pripade ak Orban nebude reagovat na pripomienky z EU a to v priebehu rokov. Toto hlasovanie bol len varovny prst a nebol prvy a Orban uz podobne dostal aj pred migrantskou krizou prave vdaka svojej nadutosti.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru