Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Byla soutěž Riskuj nasimulovaná?

Zdravím. Občas mám přes den čas a zapnu TV a koukám na Riskuj (jak to moderoval Rosák). Už pár neděl zpátky tam byl chlápek, který vyhrál 270000 a řekl, že půjde i do dalšího kola. V dalším kole se dostal opět k bankomatu, kde se mu přičetly vyhrané peníze z minula a disponoval cca 360000, ze kterých nevyhrál ani korunu. Ale emoce na něm nebyly vidět žádné, jako by mu to bylo fuk.
Pak se prakticky to samé stalo před 2 týdny. Opět člověk vyhrál asi 160000, na konci proměnil v bankomatu 100000 a řekl, že jde dále. V dalším kole se teda nedostal nikam a o vše přišel.
Poté i minulý týden se chlap dostal k bankomatu, vyhrál 70000 a že přijde znovu. V dalším kole se dostal k bankomatu a vyhrál asi 40000, které si odnesl.
Co mě tady zaráží. Většinou ti lidé vyhrají dost peněz a stejně jdou do velkého rizika hrát i příště. Proč? V té době, kdy se to natáčelo byly takové částky snad ještě mnohem hodnotnější než z pohledu dneška.
Abych ale jen nekecal teorie, včera nebo předevčírem se stala taková sranda. V prvním kole chlápek volil pole, které chce. Snad znáte, prostě řeknete jakou kategorii a jakou sumu. No a chlápek řekl něco takového (to téma si nepamatuju, tak jen vymýšlím): "moderní sport za 3000", v tu chvíli šla grafika na tu tabulku kategorií a peněz a k mému překvapení se otevřela otázka ve správné kategorii, ale s hodnotou 2000, načež během 2 sekund se pán opravil a rychle vyprskl "teda, za 2000". Jednoduše řečeno, řekl že chce otázku za 3000, ale vybráno mu bylo za 2000 a on se hnedka poté opravil, že vlastně za 2000, ale bylo vidět, že to řekl hodně ve spěchu a tak nervózně.
To mě tedy přivádí k otázce, nebyl náhodou Riskuj celý nafintěný na lidi? Je to taková blbina, chápu, ale celkem by mě to zajímalo. Co vlastně měli soutěžící na tom stolku před sebou kromě tlačítka? Že by postup otázek a odpovědi nebo tak? Nebyl Riskuj taky takovej wrestling, kde už bylo předem jasné, kdo má vyhrát a kolik si odnese? Hmm......

PS: Je mi jasné, že mi budete psát něco jako, že mám moc času řešit hovadiny a já vám dávám za pravdu :D.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Na tom něco bude, když to porovnáš s chováním lidí v Milionáři, kdy lidi brali i relativně malý část…
Prasak 20.04.2018 19:37
Prasak
Milionář měl taky svoje "mouchy". Televize získávala čas "falešnými" hrami, kvůli protahování času v…
IQ37 20.04.2018 20:12
IQ37
To určitě ne. Milionář byl vždy vysílán ze záznamu.Už sestříhaný. I v "premiéře".
kozakl 21.04.2018 08:08
kozakl
No a čemu to bránilo? Šlo o čas, který potřebovala Nova k odvysílání. nový
IQ37 21.04.2018 11:27
IQ37
Ničemu,musel být odstup od případné pomoci na telefon. nový
kozakl 21.04.2018 16:56
kozakl
Chtěl bych mít tvé starosti. Celá realita (resp. to, co realitou nazýváš) je "nafintěná pro lidi". N… nový
mif 21.04.2018 13:24
mif
Podozrenia dost chabe (aspon pre mna). To s tym omylom sa da logicky vysvetlit, ze neslo o priamy pr… poslední
fleg 24.04.2018 10:46
fleg

Milionář měl taky svoje "mouchy". Televize získávala čas "falešnými" hrami, kvůli protahování času vysílání a tím i na reklamě. Příklad: Hráč vypadl na 10 000,- ale "domluvil se" s TV, že jim bude dělat vola třeba až do 160 - 640 tisíc. (asi za nějakou úplatu) a pak "vypadne". Peníze za takový 10-ti minutový blok reklamy jistě nesmrdí. :-)
Dokázat to samozřejmě nemůžu, ale vysledoval jsem to z průběhu hry.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru