Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jsem hrdý na to, že žiju v právním státě.

A doufám, že se mnou všichni.

Pětadvacet záznamů v kartě dopravních přestupků, dvě mrtvoly, přece kvůli tomu neodsoudíme jinak nepochybně slušného řidiče.

https://www.novinky.cz/krimi/465729-silnicni-pirat-zabil-pri-nehode-dite-a-jeho-babicku-vyvazl-s-podminkou.html

Co je asi tak v odůvodnění rozsudku? Něco jako "eště jednou a bude to po sedumadvacáté!"?

Kam se hrabe na toho autobusového zločince, co šel sedět za přimalovaná tykadla…

Předmět Autor Datum
Super je ta cast, kde dotycneho chytli za rychlou jizdu par mesicu po tom co zabijel. A obhajce jest…
Dwane Dibbley 09.03.2018 21:30
Dwane Dibbley
Já samozřejmě vím, jak to s tykadly bylo a že seděl za "protivení se rozsudku" (který byl za nějakou…
L-Core 09.03.2018 22:33
L-Core
Spěchal za obchodem, tihle se nezavírají.
karel 09.03.2018 22:54
karel
po rychlé jízdě havaroval a střetl se s jiným autem Takže to byly dvě nehody, ne jen jedna. On nejp… poslední
IQ37 10.03.2018 01:12
IQ37

Super je ta cast, kde dotycneho chytli za rychlou jizdu par mesicu po tom co zabijel. A obhajce jeste pozaduje sprosteni obzaloby.

A k tem tykadlum, za ne do basy nesel, dostal verejne prospesne prace na ktere se vys*al. A pak sel sedet za to ze se vykaslal na pravomocny rozsudek. Ale lidi radeji rikaji, ze to bylo za tykadla, aby vypadal jako chudacek.

Já samozřejmě vím, jak to s tykadly bylo a že seděl za "protivení se rozsudku" (který byl za nějakou majetkovou újmu, poškozování cizí věci či co). I vím, kdo ho tam - pochopitelně zcela nezávisle - poslal… (poslala). Tahle část mého OP budiž chápána jen jako povzdechnutí nad spravedlností z pohledu BFU laika…

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru