Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Cítím se poněkud hloupě...

Manželka si stěžovala, že vzadu v autě špatně slyší rádio.
Zkusil jsem z rádia balancovat víc dozadu a opravdu - ticho.
Zkontroloval jsem konektory rádia, všechno zacvaklé.
Tak jsem rozebral tapecírunk dveří, na kterých byla mřížka reproduktoru.

Celkem nevěřícně jsem pak koukal na prázdnou díru pro reproduktor. Ani ty dráty tam nebyly.

Člověk by řekl, že relativně moderní auto s klimatizací, oknama "felektrice" a podobnými vymoženostmi bude mít v základu i reproduktory vzadu. Ale je to ten poslední parametr, který by mě při koupi ojetiny napadlo zkoumat.

Taky jste nějak takhle někdy překvapili sami sebe?

Předmět Autor Datum
co to je za značku? ;-) nový
touchwood 13.09.2017 08:44
touchwood
Spíš autobazar,který to vybrabčil. poslední
kozakl 14.09.2017 11:52
kozakl
Škodovka? nový
Prasak 13.09.2017 08:52
Prasak
Toyota Yaris z roku 2007. Právě u Škodovky by mě to možná nepřekvapilo, ale Japonci si vždycky zaklá… nový
Moas 13.09.2017 09:59
Moas
Nebo hrály tak dobře, že si je původní majitel nechal. Ale to by tam byly alespoň ty dráty. nový
Prasak 13.09.2017 11:05
Prasak
Já jsem si koupil před časem auto (nové, od jiného výrobce) s rádiem, repráky v předních dveřích a p… nový
Yarda 13.09.2017 11:58
Yarda
Teď mi docvakla jedna věc... podle technické dokumentace je opravdu konektor s dráty pro "rear speak… nový
Moas 13.09.2017 12:49
Moas

Já jsem si koupil před časem auto (nové, od jiného výrobce) s rádiem, repráky v předních dveřích a připravené pro montáž repráků ještě v palubní desce a v zadních sloupcích - ale tam bez repráků. Co jsem se ptal, dospěl jsem k názoru, že to auto bylo od výrobce bez rádia a tady tam nějaké rádio domontovali dodatečně.
Z dotazu usuzuji, že pisatel si koupil ojeté auto a asi už nemá k dispozici dokumentaci, jaké vybavení si lze do auta objednat od výrobce.

Teď mi docvakla jedna věc... podle technické dokumentace je opravdu konektor s dráty pro "rear speakers" zacvaknutý v rádiu.
Takže ty dráty musí někde končit.
asi mi nezbude, než ty dveře nějak pořádně prohledat, že by přece jen Toyota dráty natáhla a přilepila nějak zevnitř...?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru