Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Špína

F.R. Čech kandiduje za SPO, no spánembohem, mně je to ukradený. Řekl bych jen, máte to zapotřebí, pane FRČ?
Ale nakoukl jsem do diskuze na Idnes a mimo jiné tam čtu:

Jezdil na západ a hrál bez jakéhokoliv zákazu! Jeho knihy jsem shltnul, Ruský týden mě bavil. Kdo by něco podobného směl publikovat, byť na stránkách DIKOBRAZU?

S tím západem nevím, podle mě to žádné posvícení nebylo a to hlavně asi proto, že tam na FRČ a JŠ nikdo zvědavej nebyl. Polsko, Maďarsko, to Rusko, ale západ?
S tím Dikobrazem je to podle mě sprostá dehonestace. Ruský týden vycházel poprvé až v Novém Dikobrazu v roce 1990 a to je sakra něco jiného. Ještě možná tak samizdat...

Příspěvek o ničem. Ale když mě vždycky nadzvedne, když se dočtu nějakou takovouhle manipulativní sviňárnu.
Nebo se mýlím? Máte někdo z pamětníků lepší info?

Předmět Autor Datum
Tak já jsem pamětník, který si skoro nic nepamatuje. Pokud vnímám Čecha, tak mi jeho myšlení připadá…
IQ37 12.09.2017 15:11
IQ37
Tohle neřeším, v těch diskuzích na iDnes, Neviditelném psu i jinde se schází naprostý odpad. Bratr F…
karel 12.09.2017 15:34
karel
A, Las Vegas, to mi vypadlo z paměti, moje chyba. To ovšem byla spíš záležitost jeho manželky. No, o…
Zarniwúp 12.09.2017 18:29
Zarniwúp
Antichartu taky nepodepsal... :-)
IQ37 12.09.2017 19:15
IQ37
Na uložto je Dikobrazů dost, namátkou jsem stáhnul totalitní číslo 4 z ledna 1989. Urban, Vyčítal, R…
karel 12.09.2017 19:20
karel
Nesmíš hledat, kde Ringo není, ale kde je! A možná je zrovna tohle jeho pseudonym. poslední
IQ37 12.09.2017 19:28
IQ37

Tak já jsem pamětník, který si skoro nic nepamatuje. Pokud vnímám Čecha, tak mi jeho myšlení připadá souznějící. Na druhou stranu (třeba ten Západ). Tahle sorta lidí mohla za socíku mnohé, o čem se běžným lidem ani nezdálo, takže bych to nevylučoval. Ale je mi to jedno.

Na uložto je Dikobrazů dost, namátkou jsem stáhnul totalitní číslo 4 z ledna 1989. Urban, Vyčítal, Renčín, Švandrlík… FRČ tam není. Je tam i kreslený vtip ze sovětského Krokodýla, dva dělníci drží tribunu s řečnícím soudruhem.

On to tam byl samý odpůrce režimu, ve 20/1988 se otevřeně tepal nedostatek toaletního papíru a pokrokový veršotepec šel ještě dál:
[596-diko-png]

Ringo zase nic.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru