Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dnes jsem byl v jedné týmobajlárně.

Mám takovýhle mobil, pravda, není to nejnovější typ, ale na mé občasné hovory a tu a tam nějakou fotku stačí. Mám tarif Twist (nebo jak se to teď jmenuje) a tu minimální dobíjecí částku 200Kč mnohdy za měsíc neprovolám.
[594-k510-jpg]
Ale baterka se se mnou pomalu loučí.
Tak jsem byl v jedné týmobajlárně, jestli do toho mobilu mají baterku (na internetu se ten typ baterky ještě pořád nabízí). Slečna co jsem se jí na tu baterku ptal mi okamžitě začala nabízet nový mobil a chtěla něco spisovat. Tak jsem poděkoval, že ten mobil i s tou baterkou mi ještě stačí a odporoučel jsem se.
Připomnělo mi to epizodu, snad ze Švejka, zákazník chtěl koupit hajzlpapír a prodavač mu nabízel glaspapír a šmirglpapír.
:-D:-D:-D:beer:

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Taky vlastním paleolit. Loučí se se mnou. Vyhlídl jsem si "blbý" telefén s mini SIM. Můj staříček má…
mif 23.08.2017 22:35
mif
Kartu ti vymeni. Popripade lze sestrihnout.
Dwane Dibbley 23.08.2017 22:40
Dwane Dibbley
Vymění kartu včetně kontaktů a zbytku kreditu?
mif 23.08.2017 22:51
mif
Kredit by mel zustat, kontakty ti (asi) kopirovat nebudou, to si musis prekopirovat sam.
Dwane Dibbley 23.08.2017 22:54
Dwane Dibbley
OK. Dík za edukaci.
mif 23.08.2017 23:05
mif
Pro kontakty platí to, co pro veškerá data - zazálohovat. Jestli je zkopírují, nebo ne, je nevýznamn… nový
Zarniwúp 24.08.2017 14:49
Zarniwúp
Já jsem výměnu telefonu obvykle využil k revizi telefonních kontaktů. Ty, co jsem nepoužil několik l… nový
Prasak 24.08.2017 16:46
Prasak
Starou kartu ti nechaji, ani ji nemusis vytahovat z mobilu. nový
Dwane Dibbley 24.08.2017 22:01
Dwane Dibbley
Kopírují to i s kontakty. Nedávno jsem kupoval nového debila a stará simka do minipidi nepasovala (v… poslední
IQ37 24.08.2017 23:49
IQ37
U nas ti v predajni prekopiruju na pockanie aj kontakty pri vymene karty. nový
fleg 24.08.2017 10:32
fleg

Taky vlastním paleolit. Loučí se se mnou. Vyhlídl jsem si "blbý" telefén s mini SIM. Můj staříček má vetknutý SIM velikosti mastodonta (dvacet let). To jako mám HW zahodit (i když mi vyhovuje) a koupit kost, která podporuje pouze karty, na které ani očima nevidím?

Já jsem výměnu telefonu obvykle využil k revizi telefonních kontaktů. Ty, co jsem nepoužil několik let, jsem bez milosti vymazal. Protože jsem měl SIM kartu, která měla paměť jen na 125 čísel, takže jsem nikdy nemohl přenést všechny kontakty ze starýho telefonu.
Při poslední výměně už to bylo trochu jinak, na Androidu jdou všechny v pohodě vyexportovat do souboru, kterej další Androidí foun bez problémů sežere. A na SIM kartě už vlastně ani nic nemám, protože SIM si dovolila po nějakých 16 letech zdechnout, tak mi v T-blbaju během tří minut vydali novou. A dokonce rovnou vystřiženou (mini, micro, nano). Jen kontakty už nebylo odkud kopírovat, vlastně jsem ani nepotřeboval, bo kontakty mám uloženy v paměti telefonu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru