Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem One Man Show - Prostřeno

Nejde ani tak o One Man Show, ale o "štáb" prostřena. O tom, že Prima, Nova, Barrandov oblbují ostatní lidi víme už dávno, ovšem nějak mě zaráží chování toho štábu prostřena u Karla v bytě. Nejvíc mě asi dostalo, jak ta "režisérka" (nebo co to bylo za hrůzu) podala tomu Viktoroj ty rukavice. Ženské bych nikdy neublížil, ovšem tady v tom případě bych udělal opak. :D

Co říkáte na chování štábu?

Jaký máte názor na tento díl One Man Show?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nějak mi uniká pointa s rukavicama. Ovšem že jsou tyto pořady zinscenovaný, tak o tom žádná, kdyby s…
Prasak 19.05.2017 21:04
Prasak
Když Prostřeno začínalo, tak jsem se na něj docela často díval. Opravdu to bylo o jídle a byli tam v…
icepower32 21.05.2017 18:05
icepower32
Z pořadů o vaření si mi (z těch na českých televizích) líbí jen jeden, "Karolína, domácí kuchařka".… nový
L-Core 22.05.2017 07:17
L-Core
Nemyslim si, ze tieto sutaze su zinscenovane, ale je jasne, ze pri tvorbe reality show pracuju na vy…
fleg 19.05.2017 23:01
fleg
On to vysvetluje v tech dalsich videich - rozhovorech. V online rozhovoru na DVTV to take rikal. Pro… nový
JR_Ewing 23.05.2017 18:04
JR_Ewing
O tom, že Prima, Nova, Barrandov oblbují Není vítěze, na oblbování a manipulaci tu máme ČT která j…
M-Pol 20.05.2017 07:55
M-Pol
Dukaz! Dukaz! nový
JR_Ewing 23.05.2017 18:05
JR_Ewing
Co chceš za důkaz? Snad stačí ta naprostá "vyváženost" zpravodajství a naprosto "modro kalouskovské"… nový
M-Pol 27.05.2017 07:12
M-Pol
Takže razíš metodu 5 minut žid, 5 minut Hitler? Jak podle tebe vypadá vyvážené zpravodajství? Osobn… poslední
JR_Ewing 29.05.2017 09:12
JR_Ewing
Všechny tyhle pořady o normálních lidech nejsou o normálních lidech, to se ví, ne? Naprostá většina…
Potkan007 20.05.2017 10:24
Potkan007
Kazmu jsem měl tu smůlu vidět jen asi třikrát. Vždycky si někde nad něčím samolibě masíroval přerost… nový
Moas 23.05.2017 08:49
Moas
Nie Kazma naozaj psoobi ako arogantny blb, ktovie, ci to hra, ak hej tak to hra presvedcivo;o). Nicm… nový
fleg 23.05.2017 17:05
fleg
Jsi si jisty, ze po nekolika letech kazdotydenniho vysilani poradu a po jasne debilizaci poradu Prim… nový
JR_Ewing 23.05.2017 18:08
JR_Ewing
Za nejvetsi odpad povazuju Barrandov, ale protoze Nova je tesne za nim, ale ma mnohem vetsi zasah, v… nový
JR_Ewing 23.05.2017 18:10
JR_Ewing
Nikde nevidím volbu "všechno jsou to hrozný sračky" :-), tak jsem nemohl volit. V zájmu vlastního d… nový
touchwood 26.05.2017 06:52
touchwood
[WAG61dc3d_Vvojtelevize.jpg] nový
Yarda 26.05.2017 07:00
Yarda

Nějak mi uniká pointa s rukavicama.
Ovšem že jsou tyto pořady zinscenovaný, tak o tom žádná, kdyby si tam ti lidičky společně notovali, jako to mají všichni dobrý a doma hezký, tak by se na to nikdo nedíval, protože obecenstvo chce vidět KREV! Už od věků - gladiátoři, rytíři, boxeři, hokejisti... Protože jinak si nedovedu vysvětlit, že by v civilizované části světa bylo tolik vypatlanců, kteří se budou vědomě chovat před TV kamerama jak idioti ze své přirozenosti.

Když Prostřeno začínalo, tak jsem se na něj docela často díval. Opravdu to bylo o jídle a byli tam vesměs normální lidi, dalo se i něco ve vaření přiučit, příp. získat typ na nějakou tu baštu. Jenže pak to šlo do ( ! ), nastrčíme tam magory, ať máme vyšší sledovanost. Očividně to funguje a přitahuje to další hlupáky k obrazovkám.

Z pořadů o vaření si mi (z těch na českých televizích) líbí jen jeden, "Karolína, domácí kuchařka". Ta alespoň vaří pro normální lidi a z normálních surovin. Případně "Kluci v akci" jsou také (z hlediska člověka, který se chce něčemu přiučit) z mého pohledu koukatelní. Toho pána zaplo s kšiltovkou dozadu nemůžu ani cítit, nikdy jsem žádný jeho pořad neviděl a nemíním to měnit. Realityšou jdou mimo mě a další vařící programy neznám.

Nijak to ale cíleně nesleduji (jen pasivně, když to má náhodou puštěné manželka), vařit neumím a učit se to nemíním.

Nemyslim si, ze tieto sutaze su zinscenovane, ale je jasne, ze pri tvorbe reality show pracuju na vybere sutaziaciach psychologovia.
Mne sa paci ako sa opakuju tie iste scenare napriklad na markizackej farme.
Dame tam starsieho muza a zenu ktori maju akoze skusenosti. Dame tamsympatickeho, pracoviteho, ale inak nevyrazneho chlapca (to bude akoze favorit ludu), dame tam 12 babiky zo silikonmi, co sa do prace nepohrnu a cele to premiesame zopar exotmi, z ktorych kazdy zaujem tym svojim.
Ak sa situacia nevyvija podlanasich predstav odstavime ludi od potravy, aby zacali viacej saliet a na osviezenie im tam dodame neskor alkohol nech sa ozeru a nieco vyvedu.
Je to priehladne a divim sa, ze to niekoho bavi rok co rok pozerat, menia sa len herci, scenar je rovnaky.
Prostreno je namiesane podobne, ale nie az tak konfliktne, pretozecast s 5 sympatakmi by asi nikoho nebavila.
K otazke, co poviem na tento diel...ako vzdy hladam chyby a mystifikacie, pretoze Kazma je v tomto dobry.
Jedna z chyb je, ze Kazma nevysvetlil ako dostal 2 svojich ludi na rovnake natacanie. Nahoda to nebola. Logicky sa ponuka, ze mal v Prime komplica. To vsak samozrejme nepovedal.
V komentoch sa sice spomina, ze druheho herca dosadi ako nahradnika povodne vybraneho cloveka, ktoreho asi uplatil, ale odkial by vedel kto bude v danom diely? Opat bez pomoci z vnutra Primy by to neobstalo.
Takze nieco na tomto dieli nesedi (ako vzdy).
Ale Kazma je dobry, scenar super, prevedenie ok, kamera ok, strih ok...proste profi praca to mu neberiem.
A napad tiez ok.

On to vysvetluje v tech dalsich videich - rozhovorech. V online rozhovoru na DVTV to take rikal. Proste to zkusili. Nebylo to pro puvodni plan podstatne. Diky Karlovi vedeli, v jaky termin se toci Praha a tak jim zkusili nabidnout jeste jednoho. Predpokladali, ze pro takovy porad, zvlast po tak dlouhe dobe vysilani se hledaj obtizne lidi, ze Prima po takovem usnadneni prace rada sahne.

Takže razíš metodu 5 minut žid, 5 minut Hitler? Jak podle tebe vypadá vyvážené zpravodajství?

Osobně zastávám názor, že lež je prostě lež, nikoli alternativní názor. A ta žádný prostor mít nemá.

Nevím, kdo je Tvarůžková.

Byl bych raději, kdyby dostávaly větší prostor i neparlamentní strany. Jenže po shlédnutí několika dílů Politického spektra nevím, jestli je to dobrý nápad.

Všechny tyhle pořady o normálních lidech nejsou o normálních lidech, to se ví, ne?
Naprostá většina lidí má nějakou základní slušnost a dokáží ze sebe neudělat těch pár hodin natáčení blbce. Oni ze spousty přihlášených záměrně vybírají problémové jedince, k tomu jim něco podstrčí a je to. Kdyby přišlo pět lidí, všichni si pochutnali, sedla by jim společnost, nebylo by o čem natáčet. Stejně tak Výměna manželek, normální člověk dokáže vydržet týden s někým cizím aniž by předváděl divadlo, ale to oni nechtějí, na takový pořad by se nikdo nekoukal.
Ať to všechno bylo, jak chce, Kazma, o kterém jsem si myslel své, mě tímhle mile překvapil.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru