Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Volíme prezidenta Francie

L-Core to teraz dobre zhrnul :beer:

Ešte aby som sa za seba vyjadril. Nemyslel som doslova degeneráciu genetického charakteru, ale degeneráciu na kultúrnej úrovni. S ľudstvom to ide do hája a snáď ti nemusím vymenovávať všetko, v čom vidím problém, okrem toho prasak už založil o tom samostatné vlákno...
Neviem prečo musíš hneď vyťahovať Adyho, ale jasné, nejaké stelesnené zlo, nepriateľ n.1 musí byť, super argument na zdiskreditovanie oponenta. Ostatne aj také niečo bolo už načaté v tom spomínanom vlákne...

Inak ja s tým celoeurópskym krachom ekonomiky akosi rátam, tak či tak nás nečaká nič dobré. A teraz nemyslím konkrétne možné pôsobenie Le Penovej, ale všeobecne EÚ. Ja som za to, aby to bolo skôr ako neskôr, namiesto predlžovania agónie treba čo najrýchlejšiu znovuobnovu. Navyše si myslím, že to vidíš moc katastroficky, tak ako si predpovedal rôzne katastrofické scenáre Veľkej Británii a zatiaľ to vôbec nie je také hrozné. Okrem toho nie je všetko iba o ekonomike a o peniazoch, peniaze koníec-koncov neznamenajú nič, treba sa na to aj trochu nadnesenejšie pozerať. Svet je hlavne o ľuďoch, kultúrach, hodnotách, životnom prostredí, nie o tom ako klesne kurz tej a tej meny. Myslíš, že keď to bude takto pokračovať tak to nikdy nekrachne? Najmä keď chcú demograficky premeniť obyvateľstvo...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat