Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Slovensko opäť totalitnou krajinou

Neboj sa, ja Markízu ani Hnojku a celkovo televíziu vôbec nesledujem, ani som to netvrdil :-). Len som hľadal v archíve tú reportáž o symboloch, vraj to tam malo byť odvysielané, ale nič som tam nenašiel, len kopu hnoja ako som sa tým hrabal. :-D

Mazurek dobre vedel, ze je v restauracii u cidzinca

Keď si hladný, nie si to ty :-D

Inak to tvrdenie je trochu demagogické, že Mazurek chce vyhnať cudzincov plošne a podľa vlastných slov ich nenávidí, ja som práve také vyjadrenie od neho nezachytil. Mazurek je krikľúň, necháva sa uniesť, nenávidí islam ani ilegálnych migrantov z moslimských krajín, ale jeho nenávisť sa nemusí vzťahovať na slušne žijúcich a podnikajúcich Turkov, ktorí sem prišli už dávno. Neviem, ťažko povedať, oni pravdu, čo si skutočne myslia, nepovedia, keďže ani nemôžu a ani ma to úprimne tak nezaujíma, kotlebovci nie sú žiadni myslitelia, ideologicky sú dosť plytkí.

EDIT: Inak to, že islamizácia sa začína stánkami kebabu nepovedal žiadny kotlebovec, ale pán kapitán, ktorý je teraz zrazu nejako precitlivený na kritiku voči islamu a všetkému islámskemu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat