Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Filmy a Vysoké FPS ?

V dnešní moderní době, kolik z vás by chtělo mít daleko více filmů s větším počtem snímků za vteřinu ? "FPS" <- počet snímků za vteřinu

Mnoho lidí je proti, jelikož nejsou buď zvyklí na vysoké "FPS" či jim obraz popřípadě scéna příjde nepřirozená (nebo ukazuje až mnoho pro jejich oko)
Ale najdou se i takový kteří by tyto filmy rádi viděli ve vysokém "FPS" jelikož jsou detailisti či maji rádi ten nejpřirozenější a nejplynulejší obraz.

Jaký je váš názor na filmy s vysokým FPS.

Příklad
Trailer filmu hobbit
60 FPS

Předmět Autor Datum
Pozrel som si trailer tento a aj normálny, osobne tam teda rozdiel nevidím, podľa mňa veľa ľudí zbyt…
Efos 29.07.2016 10:29
Efos
Tak záleží jaký typ her hraješ. Vysoké FPS "50-70" a více už je dost plynulé a je v tom vidět rozdíl… nový
CreativanDevil 29.07.2016 16:11
CreativanDevil
Kde je moznost "Je mi to uplne jedno"?
merlouska 29.07.2016 13:35
merlouska
Taky za ni hlasuji :) nový
L-Core 29.07.2016 18:15
L-Core
Blbý příklad. Hobit se natáčel v 48 fps a to video je hnusná interpolace na 60 fps, proto to vypadá…
Moas 29.07.2016 13:46
Moas
Já osobně jsem ještě film ve vysokém FPS neviděl tak mě docela zajimal na to názor ostatních. Mě oso… nový
CreativanDevil 29.07.2016 15:07
CreativanDevil
Určitě ne...pak ty filmy vypadají jak Jihoamerické telenovely. nový
Al Capone 29.07.2016 17:21
Al Capone
Mnoho lidí je proti, jelikož nejsou buď zvyklí na vysoké "FPS" či jim obraz popřípadě scéna příjde n… nový
IQ37 29.07.2016 17:54
IQ37
Tam odkud všechny blbosti pocházejí. Z lidské hlavy (v tomto případě z něčí hlavy kterou si někdo vy… poslední
CreativanDevil 29.07.2016 22:19
CreativanDevil
Zbytečné, zachytit Chucka Norrise v pohybu nedokáže žádná technika. nový
karel 29.07.2016 18:04
karel

Pozrel som si trailer tento a aj normálny, osobne tam teda rozdiel nevidím, podľa mňa veľa ľudí zbytočne vyšiluje kvôli FPS, teda myslím hráčov čo sú nešťastní keď majú 30-40 FPS, pritom vyššie FPS je podľa mňa skôr uz len pre dobrý pocit.

Já osobně jsem ještě film ve vysokém FPS neviděl tak mě docela zajimal na to názor ostatních.
Mě osobně to nepřišlo zas tak moc nepřitažlivé a asi by mi nevadilo se na to podívat i jako na film v podání vyššího fps. Jinak jsou i jiné příklady. Trailery na batman vs superman apod. A opravdu jsou celkem pohledné. I když není to náhodou jen Blu-ray s vysokým rozlišením akorát na youtube podáno jako "60 fps" ?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru